Prekių katalogas

Asus Telefonų stikliukai/Apsauginės plėvelės

 • Ekrano stikliukai ASUS telefonui

  Turbūt visi žinome, koks kartais jautrus gali būti telefono ekranas, o ypač tada, kai to mažiausiai reikia. Pažeidus ir subraižius originalų įrenginio ekraną – žymė visam laikui, kol naudositės telefonu. O tokios žymės nėra pats smagiausias dalykas, ypač, jei tai trukdo sklandžiam vaizdo matymui ir pan.


  Tokioms nesmagioms situacijoms yra puikus sprendimas – apsauginiai ekranų stiklai, kuriuos subraižius ir kitaip pažeidus galima tiesiog pigiai pasikeisti.
   

  Prekių nėra.
 • Kokią ekrano apsaugą rinktis savo Asus telefonui? 

  Ekrano apsauginių stikliukų ir plėvelių pasirinkimas dabar itin įvairus ir gausus.

  Pigiausias, bet nesakytume, kad prasčiausias pasirinkimas – stikliukas iki išlenkimo. Toks stikliukas neuždengia maksimaliai viso ekrano, bet iš patirties galim pasakyti – apsaugo ekraną visaip krentantį. Sugeria smūgį, pats sudūžta, pasikeiti ir vėl ekranas saugus.

  Pilnai ekraną dengiantis stiklas – toks stiklas dažniausiai būna juodais kraštais, nebent pats telefono modelis gaminamas baltas, tuomet stikliukų gamintojai prisitaiko ir gamina stiklus baltais kraštais. Tokia apsauga yra dar patikimesnė už stikliuką iki išlenkimo.

  Lankstūs hibridiniai stiklai – tai mišinys tarp tvirto stiklo ir minkštos plėvelės. Plonesnė apsauga, mažiau juntama tiems, kas labai jautriai jaučia ir nemėgsta apsauginių priemonių.

  Plėvelės – mažiausiai juntama ekrano apsauga, neapsaugo maksimaliai, tačiau taip pat didžiąją dalį smūgių ir susibraižymų sugeria. Hidrogelio plėvelė linkusi menkus įbrėžimus išsilyginti pati.

  Užsisakykite Asus ekrano apsauginį stiklą internetu

  Taip patogu, kai nereikia maltis po prekybos centrus ir galite užsisakyti prekes tiesiog būdami namuose. Išsirinkite telefono ekrano apsaugą, kitų priedų, praversiančių kasdien ir užsisakykite. O mes pasistengsime kuo greičiau pristatyti prekes.