Prekių katalogas

Iphone 14

 • Apsauginiai ekrano stikliukai iPhone 14

  Šiuolaikinio žmogaus diena yra pilna veiklų – vaikų vežimas į mokyklas, į būrelius, kelionė į darbą, iš darbo į namus – visas skubėjimas gali sukelti atsitiktinių smūgių, įbrėžimų ir kritimų jūsų iPhone telefonui kiekvieną dieną. Grūdinto stiklo ekrano apsaugos sukuria tvirtus ekranus, potencialiai trapiems iPhone telefonų ekranams.
   

  Akcija! iPhone 14 LCD apsauginis stikliukas 9h
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  509
  599 Sutaupykite 090
  809
  899 Sutaupykite 090
  949
  999 Sutaupykite 050
  iPhone 13/13 Pro/14 LCD apsauginis stikliukas 9H
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  499
  iPhone 14/14 Plus Apsauginis stikliukas kamerai
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  599
  iPhone 14 LCD apsauginis stikliukas Adpo
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  599
  iPhone 14 LCD apsauginis stikliukas 9D Full Glue juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  iPhone 14 LCD apsauginis stikliukas 520D juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  Apple iPhone 14 LCD apsauginis stikliukas 3MK Hard Glass
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  899
  999
 • Kaip išsirinkti tinkamą telefono apsaugą?

  Apsauga nuo smūgio papildomai ekraną sustiprina iki 400 %. „3mk“ atstovauja aukščiausios kokybės produktus ir pažangiausias technologijas, kad apsaugotume jūsų mobiliuosius įrenginius. Aukštos kokybės grūdinto stiklo ekrano apsaugos, skirtos visiems mobiliųjų telefonų modeliams. 3MK pradėjo saugoti įrenginius nuo pirmojo „iPhone“ pristatymo.

  Penkiolikos metų patirtį patvirtino daugybė sertifikatų, testų, patentų. Apžvelkime kelias populiariausias ekrano apsaugas, viena iš jų yra „SilverProtection“ – ši apsauga apsaugos ne tik jūsų išmanųjį iPhone įrenginį, bet ir jus. Antimikrobinė danga naikina 99% bakterijų, virusų, grybelių ir pelėsių.

  3MK „HardGlass“ – grūdintas stiklas priekiniam ekranui. Dėl 9H kietumo jis puikiai apsaugo ekraną nuo įbrėžimų. Vienas iš dažniausiai pasirenkamų produktų dėl aukštos kokybės ir palankios kainos. Šis stiklas pasižymi dideliu patvarumu ir tikslia apdaila. Kietėjimo procesas, trunkantis daugelį valandų, puikiai apsaugo ekraną nuo įbrėžimų ir atsitiktinių kritimų poveikio.

  Kiti priedai iPhone telefonams

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite itin įvairų pasirinkimą ne tik dėklų ir stiklų, bet ir kitų priedų. Atsinaujinkite įkrovimo kabelį, blokelį, o gal norite bevielės kolonėlės ar ausinių? Taip pat siūlome peržvelgti ir automobilinių laikiklių skiltį.