Prekių katalogas

DĖKLIUKAI PAGAL UŽSAKYMĄ

 • Siųskite norimą nuotrauką arba tekstą el. paštu dizainas@tavotel.lt ir mes sumaketuosime bei pagaminsime jūsų dizaino dėklą!

       

  Jūsų dizainas ant dėklo bus atspausdintas specialiu tam skirtu UV spausdintuvu, kuris sukurs įbrėžimams atsparų ir nenusitrinantį paveikslėlį.


  • Siųskite savo norimą dizainą (nuotrauką ar tekstą) nurodę telefono modelį į dizainas@tavotel.lt ir mes per 1 darbo dieną sumaketuosime bei pagaminsime jūsų dėkliuką.

  • Atsiųskite kuo aukštesnės kokybės nuotrauką, nes nuo to priklausys paveikslėlio ryškumas ir aiškumas.

  • Padarę dėklo maketą, atsiųsime jums, kad galėtumėte įvertinti, kaip atrodys jūsų dėklas ir jei viskas tinka bei patinka - dėkliuką pagaminsime tą pačią darbo dieną.

  • Jei jums maketas tinka, tuomet savo telefono modelio kategorijoje pasirinkite „DĖKLAS SU JŪSŲ DIZAINU“ ir atlikite pirkimą (jei nerandate - parašykite mums).

  • Įvykdžius pirkimą BŪTINA atsiųsti užsakymo numerį, kurį gavę pradėsime dėklo gamybą.

  • Kokybiški dėklai su jūsų pasirinktu dizainu yra NEGRĄŽINAMI, todėl atidžiai įsitikinkite, kad užsakote dėklą būtent savo telefono modeliui.

  • Šis dėklas pagamintas iš kokybiško TPU silikono mišinio.

  • Dėklo storis apie 1.0 mm, tad jis ne tik neapsunkins telefono, bet dar ir apsaugos įrenginio korpusą.

  • Jūsų pasirinktas dizainas ant dėklo bus atspausdintas specialiu tam skirtu UV spausdintuvu, kuris sukurs įbrėžimams atsparų ir nenusitrinantį paveikslėlį.

   

  DĖKLAS SU JŪSŲ DIZAINU TIK 7.99 €! GAMINAME VISIEMS MODELIAMS
  SAMSUNG, IPHONE, HUAWEI, XIAOMI IR KITIEMS, PAGAL JŪSŲ UŽSAKYMĄ

   

  Telefonų dėkliukai pagal užsakymą

  Ne visada atrinktas apsauginių dėkliukų asortimentas gali įtikti visiems. Dažnas nori išsiskirti, turėti kažką, ko neturi kitas. O telefono dėklas jau tapęs tokiu aksesuaru, kuris kasdien matomas tiek jums, tiek aplinkiniams ir pilnavertiškai jį galima vadinti stiliaus detale.

  Būna momentų, kai turi viziją, žinai, ko norėtum, bet niekur tokio dėkliuko rasti nepavyksta, o ypač, jei norisi asmeniškumų. Tada stojam į pagalbą mes. Galime pagaminti jums su bet kokiu jūsų norimu paveikslėliu iš interneto, jūsų pačių sumaketuotu, svarbios akimirkos nuotrauka, inicialais ir jums reikšmingomis (arba nebūtinai) frazėmis puoštą dėklą.

  Leiskite savo fantazijai lietis laisvai – dažnai maloniai nustembame, kokių įdomių ir gražių dėklų susigalvoja mūsų mylimi klientai!

  Įkelkite savo pageidaujamą nuotrauką ir ją atvaizduosim ant bet kurio telefono modelio dėkliuko

  Rašydami mums laišką ir prisegdami norimą paveikslėlį ar nuotrauką, būtinai nepamirškite nurodyti, ant kokio telefono modelio dėklą jūs norite gamintis. O ir rinkdamiesi nuotrauką, atkreipkite dėmesį į savo telefono kameros iškarpą. Kartais susiduriame su tokia situacija, kad kameros iškarpa atima pusę dėklo maketo grožio ar iškerpa žmonių veidus, tuomet esame priversti prašyti kitos nuotraukos.

  Kitas svarbus aspektas, išsirinkus norimą nuotrauką, būtinai atkreipkite dėmesį, kad tai būtų aukštos kokybės ir jei tik įmanoma ne kvadratinė, o stačiakampė nuotrauka. Kvadratines nuotraukas tenka taikyti prie dėklo dydžio ir taip pat išsikarpo daug vaizdinės medžiagos.

  Užsisakykite unikalų telefono dėkliuką internetu

  Susisiekite su mumis el. paštu dizainas@tavotel.lt atsiųsdami norimą paveikslėlį, nurodydami telefono modelį, o tuomet mes atsiųsime jums maketą, kaip tai atrodys ant jūsų telefono. Jei nepatiks vaizdas ar turėsite pastabų – visada drąsiai tai rašykite ir sakykite. Kai bendros jėgomis pasieksime tinkantį galutinį rezultatą, jums įvykdžius pirkimą ir padarius užsakymą, mes nieko nelaukdami pagaminsime jums dėkliuką.

  Būtinai įsitikinkite, kad užsakote dėklą tinkamam telefono modeliui, nes dėl kliento klaidų – asmeninių dizainų atgal nepriimame.

  Susikurkite savo unikalų dėkliuką neišeidami iš namų. O mes pasirūpinsime greitu ir patogiu pristatymu. Atsiimti galite ir patys, mūsų atsiėmimo punktuose Vilniuje ir Kaune.

    

  Reikia daugiau informacijos? Kreipkis:

    

  Prekių nėra.