Prekių katalogas

Oneplus 7T dėkliukai

 • Oneplus 7T mobiliųjų telefonų dėklai

  Kiekvieną dieną išmanieji visur keliauja su mumis – į darbą, į laisvalaikio keliones dažnai net ir plaukia baidarėmis ar kopia į kalnus įvairiausiomis oro sąlygomis. Dažnai būna tarp kitų daiktų, trinasi kišenėje ar dažnai patiria sąlyti su įvairiausiais paviršiais, kurie taip pat gali pažeisti, subraižyti ar net įskelti įrenginio korpusą bei ekraną. Norint to išvengti, būtina ONEPLUS 7T telefoną apsaugoti mėgstamo tipo dėkliuku ir grūdintu ekrano stikliuku.

  Į ką atsižvelgti renkantis Oneplus 7T dėkliuką?

  Visų pirma reiktų išsirinkti norimą dėkliuko tipą. Atverčiami dėklai yra knygutės principo, dengia ir saugo visą ONEPLUS 7T korpusą, o norint pasiekti ekrane esančią informaciją reikia atversti atvartą. Dažnai tokie dėklai susegami integruotu magnetuku, o atvarte galima rasti kelias kišenėles reikalingiausiam dokumentui ar banko kortelei laikyti.


  Atverčiami dėklai gali būti pagaminti tvirti iš PC plastiko, bet dažniausiai jų paviršius dengtas EKO ar PU oda, itin malonūs laikyti rankoje, neslysta, o ir spalvų įvairovė leidžia įtikti kiekvieno skoniui. Telefonas ONEPLUS 7T įstatomas į silikoninę nugarėlę, esančią dėklo viduje, kuri tvirtai laiko įrenginį ir neleidžia jam iškristi.


  Dėklai nugarėlės turi kur kas didesnę spalvų ir raštų įvairovę, dažniausiai gaminami iš TPU ir silikono, retesniu atveju dengti PU oda ar stiklu. Kai kurie gaminami taikant pakeltų kraštų dizainą, kuris apsaugo ekraną bei kamerą nuo sąlyčio su paviršiais.

  Kiti Oneplus 7T telefonų priedai

  Be dėkliukų ir ekrano apsauginių priemonių pas mus galite rasti vandeniui atsparių dėklų, kurie puikiai apsaugo telefoną ONEPLUS 7T pramogaujant vandenyje ar užklupus itin smarkiam lietui. Taip pat įvairių jungčių įkroviklių, kabelių bei adapterių.
      

  Prekių nėra.