Prekių katalogas

Nokia X6 2018, 6.1 plus dėklai, dangteliai

 • NOKIA X6 2018, 6.1 PLUS TELEFONŲ DĖKLAI


  Nokia X6 2018, 6.1 PLUS  – prekės ženklas, kuris yra siejamas su pirmaisiais patvariais telefonų modeliais. Prisimenant ankstesnius laikus, kai telefonas buvo reikalingas tik paskambinti ir parašyti keletą žinučių, nekildavo minčių, kad jį reikėtų apsaugoti nuo kritimų ar dūžių. Bet laikui bėgant ir keičiantis vartotojų poreikiams ir lūkesčiams į telefono apsaugą vis dažniau yra atkreipiamas didelis dėmesys.


  NOKIA X6 2018, 6.1 PLUS MOBILIŲJŲ TELEFONŲ DĖKLŲ RŪŠYS


  Esame viena didžiausių elektroninių telefonų dėklų ir aksesuarų parduotuvių. Siūlome įvairų asortimentą Nokia X6 2018, 6.1 PLUS telefonams.


  Savo išmanųjį galite apsaugoti įsigydami silikoninį dėkliuką, dengiantį tik mobilaus nugarėlę. Toks variantas dažnai kombinuojamas su apsauginiais grūdintais ekrano stiklais, kad būtų visapusė įrenginio apsauga. Galite rinktis iš visiškai skaidrių, plono silikono ar šiek tiek tvirtesnio TPU nugarėlių, kurios neužgoš jūsų Nokia X6 2018, 6.1 PLUS telefono originalios išvaizdos. Arba rinktis klasikinę spalvą, kuri pagyvins jūsų telefono įvaizdį.


  Kitas variantas – atverčiami dėklai. Jie jau iš karto apsaugo visą korpusą nuo susibraižymų, nešvarumų ir kitokių pažeidimų. Dažniausiai jie gaminami iš EKO ar PU odos, taip pat iš reljefinės medžiagos, ant kurios nesimato pačio dėklo braižymasis ilgesnio dėvėjimo metu.


  KITI NOKIA TELEFONŲ AKSESUARAI


  Gausus automobilinių telefonų laikiklių asortimentas, esantis kategorijoje PRIEDAI, leis mobilųjį telefoną patogiai laikyti automobilyje nesukeliant rizikos vairavimui. Užsakymui atlikti jums nereikės išeiti iš namų, tai galite padaryti įsidėjus norimą prekę į krepšelį ir pradėjus pirkimą. Pasirinksite jums patogų pristatymo būdą bei apmokėjimo būdą ir siuntą galėsite gauti į pasirinktą paštomatą ar kurjeris pristatys tiesiai jums į namus.