Prekių katalogas

LG Q7 ThinQ dėklai, nugarėlės

 • LG Q7 ThinQ telefonų dėklai internetu

  Norėdami kuo ilgiau išsaugoti savo išmanųjį LG Q7 ThinQ naują – nepažeistą ir nesubraižytą – galite įsigyti apsauginį mobiliojo dėklą bei grūdintą ekrano stiklą. Tai itin pigus būdas apsaugoti savo brangų įrenginį ir prailginti jo tarnavimo laiką. Dėkliukai apsaugo nuo kritimo metu patiriamo smūgio, kuris dažnu atveju įskelia neapsaugotą originalų ekrano stiklą ar patį korpusą. O grūdintas stiklas sugeria smūgį ir dūžta pats, bet išsaugo LG Q7 ThinQ ekraną sveiką.


  Kokį dėklą rinktis telefonui LG Q7 ThinQ?

  Atsižvelkite į tai, kaip dažnai mėgstate žvilgčioti į ekrane pasirodančias naujienas, laiką ir pan. Dėkliuką nugarėlę pravartu derinti su apsauginiu ekrano stikliuku, kad užtikrintumėte visapusę LG Q7 ThinQ apsaugą. Nugarėlės dažniausiai būna gaminamos iš lankstaus silikono ar TPU, ryškių ar kaip tik pastelinių spalvų, puoštos įvairiais raštais bei paveikslėliais.


  Atverčiami dėklai dažniau gaminami iš EKO, PU ar natūralios odos, rečiau tekstūriniai. Atvarte beveik visi dėklai turi kišenėles, kurios tarnauja praktiškai – jose galite laikyti banko kortelę, dokumentą ar kitą jums reikalingą kortelę. Atverčiamas dėklas apsaugo visą LG Q7 ThinQ korpusą, kol yra užverstas. Rizika pažeisti ekraną išlieka LG Q7 ThinQ naudojimosi metu. Todėl taip pat naudinga šią apsauginę priemonę kombinuoti su grūdintu ekrano stiklu.


  Įvairūs LG Q7 ThinQ telefono priedai

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairiausių priedų savo išmaniajam LG Q7 ThinQ telefonui. Turime Micro USB, Type-C kabelių, įkrovimo buitinių blokelių. Keliones palengvina įvairi pasiūla automobilinių telefonų laikiklių – tvirtinamų į groteles, prie panelės ar ant lango. Taip pat galite išsirinkti ausinių tiek bevielių, tiek laidinių, o jei norisi klausytis muzikos garsiai – įsigykite nešiojamą kolonėlę.