Prekių katalogas

Xiaomi Mi 11 Ultra dėklai ir priedai

 • Xiaomi Mi 11 Ultra telefonų dėklai

  Išmanusis telefonas būdamas su mumis kartu patiria visko – sąlytį su skirtingais paviršiais, išslydimą iš rankų, buvimą krepšyje ar kišenėje tarp kitų daiktų ir net raktų. Visa tai žeidžia Xiaomi Mi 11 Ultra korpusą ir gali sugadinti nepataisomai. Kad taip nenutiktų, turime pasirūpinti tinkama korpuso ir ekrano apsauga, naudojant Xiaomi Mi 11 Ultra telefono dėkliuką bei grūdintą ekrano stiklą.

 • Kaip išsirinkti Xiaomi Mi 11 Ultra dėkliuką?

  Telefonų dėklai yra pigi ir stilinga investicija, kad brangus pirkinys išliktų kaip naujas kuo ilgiau. Dominuoja dvi pagrindinės ir perkamiausios Xiaomi Mi 11 Ultra dėkliukų rūšys – atverčiami dėklai bei dėklai nugarėlės.

  Dėkliukai nugarėlės gali būti silikoninės arba šiek tiek tvirtesnio TPU. Vieni ploniausių dėklų „X-Level antislip“ arba „High clear“ yra visiškai skaidrūs ir tik iki 1 mm storio, todėl jie visiškai neiškraipo originalių telefono formų bei spalvų. O užsidėjus ant Xiaomi Mi 11 Ultra telefono šie dėklai praktiškai nejuntami.

  Jei nesinori tokio minimalizmo, galėsite rinktis iš gausybės turimų dizainų, gražių spalvų ir raštų derinių. PU ar EKO odos atverčiami dėklai itin malonūs laikyti rankoje ir užversti apsaugo Xiaomi Mi 11 Ultra iš visų pusių. Atvarte dažnai būna praktiškos kišenėlės, į kurias galite įsidėti reikalingas korteles ir naudoti vietoj piniginės.

  Ieškote kitų Xiaomi Mi 11 Ultra priedų?

  Tuomet peržvelkite mūsų priedų asortimentą ir galbūt atnaujinsite savo kabelį, nes reikia ilgesnio. O gal rasite patogų Xiaomi Mi 11 Ultra laikiklį, kuris gelbės kelionių metu. Pasižvalgykite ir tikrai rasite kažką, ko trūksta ir reikia. Užsisakę prekes nė nepastebėsite, kaip greitai mes jas pristatysime. Vilniuje dažniausiai prekes, užsakytas iki 13 val., galite atsiimti dar tą pačią darbo dieną.