Prekių katalogas

Xiaomi Mi 11 Lite

 • Xiaomi Mi 11 lite telefonų dėklai

  Pirmas žingsnis įsigijus išmanųjį Xiaomi Mi 11 lite telefoną – išsirinkti patinkančias apsaugines priemones, kurios užtikrintų mažesnę viso korpuso pažeidimo ar sudaužymo tikimybę. Dėkliuko ir grūdinto ekrano stiklo kombinacija visada pasiteisinantis pasirinkimas. Grūdintas stiklas linkęs sugerti smūgį ir pats sudužti, palikdamas originalų ekraną nepažeistą. Dėklas apsaugo kitas jautriausias Xiaomi Mi 11 Lite korpuso vietas – kampus, kraštus ir nugarėlę. Stipresnio smūgio metu, jei Xiaomi Mi 11 Lite neapsaugotas ir sugeria smūgį kampu – labai didelė tikimybė, jog pasižeis ir korpusas, ir duš ekrano stiklas.

    

 • Kokį Xiaomi Mi 11 Lite dėklą rinktis?

  Dėklų nugarėlių įvairovė leidžia išsirinkti ne tik priimtiną apsaugos dizainą, bet ir mėgstamą spalvą, gražų raštą ar paveikslėlį. Silikoniniai, skaidrūs ir ploni dėkliukai labiausiai tinka ir patinka tiems, kurie skeptiškai žiūri į bet kokią telefono apsaugą. Tokie Xiaomi Mi 11 Lite dėklai praktiškai nejuntami ir nepastebimi. Tiems, kas išnaudoja mobiliojo apsaugą kaip stiliaus detalę – pasirinkimas itin didelis.

  Nugarėlės gali būti sutvirtintais kampais, šonais ar turėti oro tarpą vidinėje dalyje tarp telefono ir dėklo kampo. Tokia „oro pagalvė“ amortizuoja ir sugeria smūgį. Tvirto PC plastiko nugarėlės labiau juntamos rankose, tačiau jų tvirtumas leidžia itin patikimai saugoti išmanųjį Xiaomi Mi 11 lite.

  Atverčiami dėklai apsaugo visas Xiaomi Mi 11 Lite įrenginio puses. Išorė dažniausiai dengta PU, EKO ar tikra oda, o viduj TPU lankstus rėmelis, kuris švelniai apgaubia telefoną, bet tvirtai jį laiko dėkle. Atvartas, pavyzdžiui, „Book Elegance“, „Smart Magnet“ ar „Smart Magnetic“ dėkluose gali atstoti piniginę kelioms kortelėms.

  Xiaomi Mi 11 Lite telefonų priedai – pigiau

  Apsaugoję išmanųjį, nepamirškite ir kitų priedų. Gal trūksta Xiaomi Mi 11 lite krovimo laido, automobilinio telefono laikiklio ar bevielio įkroviklio? O gal reikia naujų ausinukų? Išsirinkite, užsisakykite internetu, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu visoje Lietuvoje bei atsiėmimu Vilniuje dar tą pačią dieną, užsisakius iki 13 val.