Prekių katalogas

Xiaomi Mi 10 Pro dėkliukai, atverčiami dėklai

 • Xiaomi Mi 10 Pro telefonų dėklai

  Pirmas žingsnis įsigijus išmanųjį telefoną – išsirinkti patinkančias apsaugines priemones, kurios užtikrintų mažesnę viso Xiaomi Mi 10 Pro korpuso pažeidimo ar sudaužymo tikimybę. Dėkliuko ir grūdinto ekrano stiklo kombinacija visada pasiteisinantis pasirinkimas. Grūdintas stiklas linkęs sugerti smūgį ir pats sudužti, palikdamas originalų Xiaomi Mi 10 Pro ekraną nepažeistą. Dėklas apsaugo kitas jautriausias Xiaomi Mi 10 Pro korpuso vietas – kampus, kraštus ir nugarėlę. Stipresnio smūgio metu, jei telefonas neapsaugotas ir sugeria smūgį kampu – labai didelė tikimybė, jog pasižeis ir korpusas, ir duš ekrano stiklas.

  Prekių nėra.
 • Kokį dėklą rinktis Xiaomi Mi 10 Pro telefonui?

  Dėklų nugarėlių įvairovė leidžia išsirinkti ne tik priimtiną apsaugos dizainą, bet ir mėgstamą spalvą, gražų raštą ar paveikslėlį. Silikoniniai, skaidrūs ir ploni dėkliukai labiausiai tinka ir patinka tiems, kurie skeptiškai žiūri į bet kokią Xiaomi Mi 10 Pro apsaugą. Tokie dėklai praktiškai nejuntami ir nepastebimi. Tiems, kas išnaudoja mobiliojo apsaugą kaip stiliaus detalę – pasirinkimas itin didelis.

  Nugarėlės gali būti sutvirtintais kampais, šonais ar turėti oro tarpą vidinėje dalyje tarp Xiaomi Mi 10 Pro ir dėklo kampo. Tokia „oro pagalvė“ amortizuoja ir sugeria smūgį. Tvirto PC plastiko nugarėlės labiau juntamos rankose, tačiau jų tvirtumas leidžia itin patikimai saugoti Xiaomi Mi 10 Pro.

  Atverčiami dėklai apsaugo visas Xiaomi Mi 10 Pro puses. Išorė dažniausiai dengta PU, EKO ar tikra oda, o viduj TPU lankstus rėmelis, kuris švelniai apgaubia Xiaomi Mi 10 Pro, bet tvirtai jį laiko dėkle. Atvartas, pavyzdžiui, „Book Elegance“, „Smart Magnet“ ar „Smart Magnetic“ dėkluose gali atstoti piniginę kelioms kortelėms.

  Xiaomi Mi 10 Pro telefonų priedai – pigiau

  Apsaugoję Xiaomi Mi 10 Pro, nepamirškite ir kitų priedų. Gal trūksta krovimo laido, automobilinio Xiaomi Mi 10 Pro laikiklio ar bevielio įkroviklio? O gal reikia naujų ausinukų? Išsirinkite, užsisakykite internetu, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu visoje Lietuvoje bei atsiėmimu Vilniuje dar tą pačią dieną, užsisakius iki 13 val.