Prekių katalogas

Telefonų laikikliai motociklams

 • Telefonų laikikliai motociklui

  Žmonės neretai renkasi sveikesnį, mobilesnį bei greitesnį transportą. Dviratės priemonės tai pats geriausias išradimas, kai kalbama apie sutrikusį eismą ar nepravažiuojamą kelią. Šio tipo priemonės geba pravažiuoti ten, kur automobilis nei fiziškai, nei pagal eismo sąlygas pravažiuoti negali. Todėl naudojantis šiuo transportu neretai norime surasti naują, greitesnį ar įdomesnį kelią, kai tipinės automobilių prikimštos gatvės yra ne išeitis.

  Naudojantis tokiu transportu ir ieškant greičiausio kelio, neretai tenka naudotis navigacija ir pastarąją reikia kažkur pritvirtinti, kad ji puikiai matytųsi ir tuo pačiu metu netrukdytų dalyvauti eisme, neblaškytų. Šią problemą galima išspręsti su mūsų svetainėje siūlomais laikikliais.

  Mūsų siūlomų laikiklių gausoje rasite įvairių laikiklių, kurie laiko jūsų išmanųjį prietaisą jo kampuose, laikiklių, kurie pilnai uždengia visą prietaisą ir taip apsaugo nuo lietaus ir dulkių bei laikiklių, kurie laiko telefoną iš šonų. Visi šie laikikliai tvirtinami ant vairo korpuso varžto pagalba, todėl kelionės metu būsite užtikrinti, jog telefonas su laikikliu išliks vietoje.
   

 • Mėgaukitės laisvalaikiu patogiai

  Visi šie tipai sukurti taip, kad maksimaliai optimizuotu tam tikras vartojimo sąlygas. Laikikliai, kurie tvirtinami telefono kampuose plastikiniais kabliukais arba elastingomis gumomis yra pritaikyti lengvam, kasdieniam ir daug streso nesukeliančiame kelyje.

  Pilnai dengiantys laikikliai skirti bene kasdieniam naudojimui, tuomet nebaisu net ir ekstremalios lietaus sąlygos. Šie laikikliai susideda iš tvirtinimo taško ir užsegamos kišenės su tvirta permatoma viršutine dalimi, kuri leidžia ne tik matyti įrenginio ekraną, bet ir laisvai naudotis juo esant būtinybei.

  Laikikliai, kurie prispaudžia telefoną iš šonų yra laisvai pritaikomi tiek kasdieniam sausam miesto orui, tiek vairavimui nelygiais keliais. Šio tipo laikikliai yra reguliuojami, todėl jūs patys galite rinktis kaip standžiai norite suspausti savo įrenginį kelionės metu.

  Šoninio prispaudimo laikikliai turi dantytus minkštos gumos kraštus, todėl būsite užtikrinti, kad ir tvirčiausias pritvirtinimas į laikiklio rėmus nesugadins jūsų įrenginio korpuso ir tuo pačiu guma tvirtai laikys įrenginį vietoje ir neleis jam judėti tvirtinimo pozicijoje.

  Telefonų laikikliai internetu

  Visi laikikliai turi reguliuojamą alkūnę, todėl net ir pats išrankiausias vartotojas galės rasti jam tinkamą matymo kampą. Mūsų siūlomos prekės yra pagamintos iš tvirtų ir kokybiškų medžiagų, todėl net ir ekstremaliausiomis sąlygomis būsite saugūs, kad įrenginys nuo vėjo gūsio ar smūgio į duobę nepakeis matymo kampo ir neiškris iš laikiklio rėmų.

  Visų laikiklių tvirtinimo taškai viduje turi gumas, todėl tvirtindami laikiklį prie savo transporto priemonės korpuso jo nesubraižysite, o kokybiška minkšta guma tvirtai prisispaus prie jūsų rėmo užtikrindama, kad pats laikiklis nejudės nuo nelygaus kelio paviršiaus.


     

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą