Prekių katalogas

Išmanieji laikrodžiai vaikams

 • Išmanieji laikrodžiai tai vienas iš plačiausiai naudojamų išmaniųjų prietaisų šiomis dienomis. Išmanieji laikrodžiai geba rodyti ne tik laiką ir datą, bet kartu turi ir begales kitų naudingų funkcijų kaip širdies ritmo matuoklė, žingsnių ir kalorijų skaičiuotuvas, jūsų lokacijos nustatymo prietaisas ar alternatyva atsiliepti į skambučius ar trumpąsias žinutes.


  Renkantis išmanųjį laikrodį svarbu atkreipti dėmesį kokios funkcijos jums ar jūsų vaikui yra labiausiai aktualios, tik tuomet galėsite išsirinkti laikrodį, kurį jūsų vaikas nešios ir naudos kasdien. Išmanieji laikrodžiai yra sukurti taip, kad sektų jūsų veiksmus ir tada laikrodis pats nustato, ar jūs buvote pakankamai aktyvus tam tikrą valandą. Taigi galima daryti prielaidą, jeigu jūs norite, kad jūsų vaikas taptų aktyvesnis išmanusis laikrodis gali būti puiki išeitis, kuri galbūt paskatins daugiau judėti, bet ir visa tai pavers žaidimu, dėl ko kasdieniai veiklos iššūkiai nebus priverstini ir monotoniški.

   

  Prekių nėra.
 • Aksesuarai vaikų telefonams

  Laikrodžiai, kurie turi SIM kortelės lustą, suteiks jūsų vaikui galimybę atsiliepti ar susisiekti su jumis bet kurioje situacijoje, mat įrenginys visados bus ant jūsų vaiko riešo. Svarbu paminėti, kad šią funkciją turintys laikrodžiai neretai turi prieigą prie interneto, o tai suteiks jūsų vaikui dar daugiau galimybių. Laikrodžiai turintys prieiga prie interneto gali jus papildomai informuoti apie orus, įvykius ar svarbius planus, būrelius ir jų laikus, apie kuriuos galbūt jūsų vaikas tiesiog pamiršo ar yra linkęs pamiršti.

  Visi išmanūs laikrodžiai gali būti susieti su jūsų telefonais, kad šis procesas būtų sėkmingas neretai reikalingos programos, kurios leis ne tik susidėlioti visą laikrodžio išvaizdą pagal jūsų norus ir patogumą, bet taip pat ir sekti savo veiklos progresą ir už tai rinkti tam tikrus medalius, kurie suteiks malonumą siekti naujų veiklos aukštumų. Šie medaliai yra sukurti taip, kad kiekvienas kuris naudojasi išmaniuoju laikrodžiu yra motyvuojamas nuolat judėti toliau ir siekti vis sunkesnių medalių žingsnių, aukštų ar atstumų srityje.

  Kiti aksesuarai vaikams

  Svarbu atkreipti dėmesį, kad išmanieji laikrodžiai turi įkraunamas baterijas. Tokio tipo baterijos yra mažos talpos ir geba pilnu įkrovimu veikti iki dešimties dienų. Renkantis laikrodį reiktų gerai išsianalizuoti, koks laikrodžio baterijos dydis bei kokie jūsų galimi vartojimo ypatumai.

  Šie laikrodžiai yra kraunami micro-USB arba belaidžiu principu, todėl mes savo klientams visuomet rekomenduojame turėti įkroviklį su savimi, kas leistų jūsų prietaisą pakrauti jam to paprašius. Kaip alternatyva mūsų pakrovėjų gausoje rasite panašaus tipo pakrovėjų ir taip galėsite turėti kelis pakrovėjus ir tai leis jums krautis įrenginį tiek namuose, tiek esant poreikiui pasikrauti prietaisą kelionės metu jį ištraukus iš kuprinės ar krepšio.