Prekių katalogas

Prekės vaikams

 • PREKĖS VAIKAMS

  Klientai besirūpindami savo ir vaikų išmaniųjų telefonų apsauga, mūsų elektroninėje parduotuvėje gali rasti aksesuarų ar prekių vaikams su žaismingais paveikslėliais.

  Vienas iš pagrindinių šios kategorijos produktų yra prekės ženklas Kivee ir vaikams skirta Powerbank bei garso kolonėlių linija. KIVEE prekės ženklas nuo pat įkūrimo telkė dėmesį į 3C skaitmeninius produktus, apimančius maitinimo šaltinius, garso pateikimo ir kitus išmaniuosius įrenginius. Sutelkiant dėmesį į technologijas ir madą, derinant kūrybiškumą ir praktiškumą, kad sukurtų prekes, kurios nustebins ir patenkins net mūsų mažiausiųjų vartotojų poreikius.


   

  Prekių nėra.
 • Aksesuarai vaikų telefonams

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairių spalvotų, puoštų raštais ar net minkštais gyvūniukais dėkliukų. Paskutiniu metu vieni iš mėgstamiausių yra POP IT dėklai, kurie turi spalvotus burbuliukus, kuriuos labai smagu spaudyti. Vaikams tai kaip savotiškas žaidimas, kuris gal net kiek atitraukia nuo žiūrėjimo vien į ekraną.

  Dažnai gauname užsakymų pagaminti unikalų dizainą būtent su vaiko mylimiausiais filmukų veikėjais, žaislais ar augintinio nuotraukomis. Esame net spausdinę vaiko piešinuko nuotrauką ir tai buvo keli patys unikaliausi dėklai, kokius esame gaminę. Svarbiausia juk, vaikų norai ir jų saikingas išpildymas.

  Nešiojamos kolonėlės

  Kiekvienais metais KIVEE Lab investuoja daug lėšų į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei bandymus neatsilikti nuo šiuolaikinių tendencijų ir teikti vartotojams madingus bei kūrybiškus produktus.

  Iš žaismingų garsiakalbių asortimento vaikai galės išsirinkti savo mėgstamiausią gyvūną: kiškį, pelę, meškutį ar paršelį. Garso kolonėlėms pritaikytos ir spalvos, kurios patiks jūsų mažiesiems. Šias garso kolonėles galima pritaikyti ir naudoti net ir mažiausiesiems vaikams, kadangi kolonėlės valdomos nuotoliniu ryšiu, galima net įjungti garsus prieš miegą.

  Kūdikius ypač ramina ir migdo vadinamasis „white noise“. Prieš gimimą kūdikis vystosi tikrai ne ramioje ir tylioje aplinkoje, kaip mes galime įsivaizduoti. Jūsų plakanti širdis ir ritmingas kiekvienas įkvėpimas ar iškvėpimas sukuria raminančią garsų visumą. „White noise“ sukuria patogią, į gimdą panašią aplinką, kuri nuramina nerimaujančius kūdikius, skatina juos kur kas lengviau ir greičiau užmigti bei miegą padaro gilesniu.

  Vaikiški išmanieji laikrodžiai

  Turime savo asortimente išmaniųjų laikrodžių skirtų vaikams, kurie ne tik padeda jums palaikyti ryšį ir žinoti, kur vaikas yra, bet ir skatina patį vaiką daugiau judėti, rinkti žingsnius ir savotiškai į visa tai žiūrėti, kaip į žaidimą.

  Į tokius laikrodžius dedamos SIM kortelės, turi lokacijos nustatymo funkcijas, todėl jums bus žymiau ramiau žinant, kur jūsų vaikas ir turint galimybę jam skambinti ar parašyti būtent į laikrodį. Telefoną, veikiausiai, veikas laikytų kuprinėje ar kažkur, kur ne visada galėtų išgirsti skambutį ar žinutę. Tačiau, kai laikrodis ant riešo, jis pajaus vibraciją, garsą ir susisiekti bus žymiai lengviau.