Prekių katalogas

Samsung pakrovėjai

 • Turbūt kiekvienas iš mūsų esame susidūrę su situacija, kai vieną dieną padėjome krauti savo išmanųjį įrenginį ir nustebome, kad telefonas neapsisprendžia, ar jis kraunasi, ar ne ir tik pajudinę laidą supratome, kad laidas susidėvėjo ir kažkurioje vietoje įtrūko.

  Taip nutinka, kad visi laidai anksčiau ar vėliau susidėvi, tačiau tokie susidėvėjimai apsireiškia tuomet, kai mes to mažiausiai norime ar tikimės. Dažniausia susidėvėjimo problema yra ta, kad lankstomas laidas nutrūksta nuo krovimo įvesties antgalio. Sprendžiant šią ganėtinai natūralią problemą mūsų asortimente rasite krovimo komplektų, kurie bus identiški jūsų prarastam pakrovėjui.
   

 • C tipo ir Micro USB įkrovimo kabeliai

  Net jeigu ir turite puikiai veikiantį laidą, visuomet protinga pasirūpinti ateitimi ir įsigyti alternatyvą, kuri akimirksniu pasitarnaus sugedus jūsų pakrovėjui. Kitas puikus pavyzdys, jeigu jūs saugote savo originalius laidus ir nenorite jais rizikuoti, alternatyvūs pakrovėjai gali pasitarnauti kaip keliauninkai, kurie visada bus su jumis kelionės metu ir esant būtinybei pagelbės kraunant jūsų išmanųjį prietaisą.

  Visi mūsų pakrovėjai yra kruopščiai atrinkti iš mūsų tiekėjų, todėl renkantis pakrovėją būsite tikri, kad gausite kokybišką prekę, kuri tarnaus ilgą laiką. Visų pakrovėjų laidai yra padengti stora guma, todėl nuolat lankstomas laidas nesusigarbanos ir nesulūš nuo per didelio lankstymo.

  Mūsų Samsung pakrovėjų kategorijoje rasite pakrovėjų, kurie puikiai pakeis jūsų originalius pakrovėjus situacijose, kai jūsų originalus laidas yra tiesiog per trumpas jūsų poreikiams.

  Mūsų asortimente galėsite išsirinkti pakrovėjų komplektus, kurie leis jums laisvai transportuoti kraunamą įrenginį visame kambario plote be poreikio ieškoti naujos rozetės, persėdus į kitą vietą. Kadangi didžioji dalis mūsų siūlomų pakrovėjų susidaro iš dviejų dalių, krovimo blokelio ir laido, todėl galėsite lengvai suderinti juos su kitais įrenginiais pritaikant jiems atitinkančius laidus.

  Telefonų įkrovikliai internetu

  Renkantis pakrovėjus svarbu atkreipti į jūsų originalų krovimo blokelį ir jo parametrus sugretinti su mūsų siūlomais pakrovėjais. Tik tada galėsite mėgautis jūsų įrenginiui optimaliausiu krovimo greičiu. Nepavykus tinkamai suderinti įtampų, jūs galite susidurti su situacija, kai jūsų įrenginys bus kraunamas paprastu krovimo greičiu, o ne greituoju ar sparčiuoju krovimu.

  Mūsų asortimente rasite įvairių laidų, kurie yra lengvai pritaikomi ne tik telefoniniams prietaisams, bet ir planšetėms ar kitiems smulkiems prietaisams, kurie turi labiausiai paplitusias krovimo įvestis industrijoje.