Prekių katalogas

Pakrovėjų komplektai

 • Atsibodo namuose ieškoti laisvos rozetės? O galbūt jau pritrūkote prailgintuvų ar šakotuvų? Ne bėda, Tavotel.lt turi kokybiškų bei elementarių jūsų problemos sprendimų! Mūsų asortimente gausu pakrovėjų komplektų, kuriuos naudodami galėsite krauti net kelis prietaisus su vienu blokeliu. Arba galite įsigyti universalių pakrovėjų keičiamais antgaliais, kurie galės įkrauti bet kurį jūsų namų išmanųjį įrenginį.


   

  Prekių nėra.
 • Buičiai skirti telefoniniai pakrovėjai

  Mūsų gausoje rasite puikios kokybės bei kainos santykio prekių, kuriomis galėsite krauti prietaisus jiems optimaliai prieinamais greičiais. Šio tipo krovikliai turi kelių tipų įvestis tokias kaip: USB ir Type-C. Pirmoji įvestis labiau skirta įrenginiams, kurie nepalaiko greito krovimo, antroji įvestis gali būti naudojama įrenginiams, kurie palaiko greitą ar spartųjį krovimą. Bet nesupraskite klaidingai, USB tinka ir tiems, ir tiems.

  Būtent su tokiu sparčiu krovimu galėsite nepailstant mėgautis įrenginio galimybėmis žaidžiant, klausantis muzikos, žiūrint filmus ar naršant interneto platybėse ir nepaisant visko, jūsų baterija bus pilnai pakrauta.

  Skirtingų antgalių pakrovėjai, kurie gali būti pritaikyti ne tik telefonams, bet ir nešiojamiems kompiuteriams yra puikus problemos sprendimas, jeigu jūsų kompiuterio krovimo lizdas nėra laikomas standartu ir nebepavyksta rasti originalaus krovimo blokelio. Šių tipų pakrovėjai yra universalūs pritaikyti bet kokiam prietaisui, todėl krovimo laikai gali skirtis nuo jūsų pirmtako.

  Buitiniai pakrovėjai internetu

  Renkantis pakrovėjo komplektus svarbu atkreipti dėmesį į galingumus ir juos suvienodinti su jūsų turėtais originaliais įkrovikliais ir laidais, būtent dėl to galėsite mėgautis nepakitusia krovimo kokybe bei sparta. Jeigu renkantis prekę manote, kad jums trūks mobilumo naudojantis naujuoju pakrovėju taip pat galite papildomai susikomplektuoti ilgesnius laidus, kurie leis laisvai judėti patalpose kraunant įrenginį ir nelaužiant bei netempiant laido.