Prekių katalogas

Buitiniai krovikliai

 • Kartais pasvajojate apie namus, kur visi įrenginiai kraunasi tiesiog savaime? Mūsų kolektyvas taip pat apie tai svajoja, tačiau kol tai taps realybe, mes savo klientams norime pasiūlyti alternatyvą, dėl kurios galėsite ne tik pasikeisti sugedusį kroviklį, bet tuo pačiu turėti kelis kroviklius skirtingoms progoms ar kambariams, o gal net ir namams.


   

 • Buičiai skirti telefoniniai pakrovėjai

  Mūsų asortimente gausu įvairaus tiek seno, tiek naujo tipo buitinių kroviklių. Turime analogų, kuriuos galite naudoti kaip kelioninį priedą ar pretekstą neiti iki kito kambario atsinešti originaliojo kroviklio. Taip pat mūsų asortimente rasite ir originalių atskirų krovimo blokelių bei dviejų dalių su USB laidu rinkinių.

  Yra keli žmonių tipai. Vieni mėgsta turėti tą vieną originalų įkroviklį, kurį gavo pirkdami telefoną. Nepamiršta jo, nešasi į kitą kambarį, įsimeta į tašę eidami iš namų, kad darbe turėtų. Vežasi į visas keliones ir tame jokios problemos nemato.

  Ir yra kitas tipas, kurį juokaudami vadiname „apie viską pagalvota“, nes turime ir savo gretose tokį. Įkroviklio ir laido komplektas visur – namuose, rankinėje, automobilyje, sodyboje ir dar atsarginis ant kur nors namuose. Kai kainos pas mus prieinamos ir yra poreikis – taip apsirūpinti nėra sudėtinga ir itin komfortiška.

  Buitiniai pakrovėjai internetu

  Renkantis įkroviklį svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jo panaudojimą, patogumą ar funkcionalumą, bet ir galimybes. Labai svarbu atkreipti dėmesį į jūsų jau turimo, o geriausia originalaus blokelio galią bei įtampą, mat pasirinkus netinkamą blokelį galite susidurti su krovimo spartos problemomis ir neišgauti greitojo krovimo. Privalu atidžiai sugretinti abiejų kroviklių įtampas bei galingumą, o tada busite užtikrinti, kad pasikeitus blokelį jūsų spartusis krovimas nebus prarastas.

  Buitinių kroviklių kategorijoje taip pat rasite ir daugiafunkcių blokelių, kurie nutrauks ilgas kovas dėl tos vienintelės rozetės, kuri maitina visus elektroninius prietaisus. Šio tipo blokeliai yra pajėgūs vienu metu krauti net kelis prietaisus maksimalia sparta, todėl net ir naudojantis įrenginiu sugebėsite jį greitai įkrauti.