Prekių katalogas

Belaidžiai pakrovėjai / įkrovikliai

 • Belaidžiai pakrovėjai tai sparčiai auganti rinka, tai lyg naujas mados klyksmas. Nenuostabu, kad telefonai tobulėja, o kartu su jais tobulėja ir jų išoriniai komponentai ir įvairūs priedai. Belaidžiai pakrovėjai tai krovikliai kurie nereikalauja tiesioginės jungties į jūsų telefoną, pakanka įrenginį uždėti ant šio pakrovėjo ir jūsų įrenginys automatiškai pradės krautis. Šie įrenginiai optimizuos jūsų krovimo greitį ir bus puiki alternatyva jūsų laidiniam krovimui. Šiuolaikiniai belaidžiai pakrovėjai yra puikiai pritaikyti sparčiam ir greitam krovimui, todėl telefonas bus pakrautas per analogišką laiką, koks yra nurodytas jūsų telefono gamintojų.

 • Bevielių kroviklių pranašumai

  Neretais atvejais grįžę namo mes instinktyviai padedame telefoną ant komodos ar stalo ir trumpam apie jį pamirštame. Tačiau nutinka taip, kad jūs sulaukiate svarbaus skambučio ir jums reikia skubiai išbėgti į susitikimą ir tik tuomet atkreipiate dėmesį, kad jūsų baterijoje liko mažiau nei 20 % baterijos po intensyvios darbo dienos ir tada savęs paklausiate – kodėl nepadėjau telefono krautis...

  Būtent tokiais atvejais tokio tipo pakrovėjai yra nepamainomas įrankis, kai grįžus namo nereikia jaudintis kokiame plyšyje jūsų laidas yra užkritęs, nes grįžę jūs galite tiesiog padėti telefoną ant krovimo tabletės ir tiesiog apie tai pamiršti. Tokiu atveju sulaukus netikėto skambučio galėsite išeiti iš namų žinodami, kad su jumis bus galima susisiekti ir jūsų telefonas nebus išsikrovęs.

  Telefonų įkrovikliai internetu

  Labai svarbu atkreipti dėmesį, jog belaidžiai pakrovėjai nėra pritaikyti visiems telefonams, todėl turite tiksliai žinoti, ar jūsų telefonas palaiko belaidį krovimą. Jeigu jūsų gamintojo dokumentacijoje šios funkcijos nėra aprašytos – jūsų telefonas jų nepalaiko. Perkant tokį įkroviklį telefonams, kurie palaiko tokią funkciją, svarbu atkreipti dėmesį į belaidžio pakrovėjo galingumą ir atitinkamai priderinti juos prie savo telefono, kad galėtumėte išgauti maksimalų krovimo greitį.

  Išsirinkite reikiamą galingumą, norimą gamintoją, spalvą ir užsisakykite. Turime savo asortimente daug dėklų, kurie netrukdo tokiam krovimui ir pilnai jį palaiko. Užsisakydami įkroviklį, nepamirškite peržvelgti ir kitų priedų, kurie galbūt palengvins jums kasdienybę.