Prekių katalogas

Automobiliniai krovikliai

 • Šių dienų automobiliai jau yra aprūpinti USB jungtimis, kurios leidžia krauti išmaniuosius įrenginius jūsų kelionės metu. Tačiau USB ir išmaniųjų įrenginių santykis šiais laikais yra nedėkingas, dažnai nutinka, kad vienu metu reikia krauti kelis prietaisus, dėl ko neretai kyla konfliktai, kam priklauso krovimo laidas.

  Analogiškai senesniuose automobiliuose USB jungčių sutinkama retai, todėl vykstant į nepažįstamas vietoves naudojame telefone esančią navigaciją, kuri greitai sunaudoja telefono bateriją ir neretai neturint krovimo galimybių, turime kliautis savo nuojauta, kad pasiektume galutinį tikslą arba ieškoti išeities, kaip įkrauti įrenginį ir pratęsti kelionę. Visų šių nelaimių sprendimas yra įvairūs automobiliai pakrovėjai, kurie užtikrins, kad kelionę jūs užbaigsite laiku ir nebūsite susipykę dėl kažkieno nepakrauto įrenginio.

   

 • Belaidžiai telefonų pakrovėjai

  Savo klientams mes galime pasiūlyti įvairaus dizaino, tipo bei funkcionalumo pakrovėjų. Čia galėsite rinktis iš paprastų įkroviklių, kišamų į pagalbinį automobilio maitinimo lizdą su USB jungtimi ar belaidžiu pakrovėju, tvirtinamu prie grotelių. Belaidis įkroviklis tarnauja tuo pačiu kaip laikiklis telefonui. Itin praktiška.

  Prieš renkantis įkroviklį verta įvertinti jūsų automobilyje esamas krovimo galimybes, mat automobilyje krovimas įmanomas per maitinimo lizdą ar USB jungtį, jeigu jūsų automobilis ją turi. Belaidžiai pakrovėjai turi daugiau pranašumų, nes gali pasiūlyti spartesnį krovimą. USB tipo pakrovėjai dažniausiai geba pasiūlyti tik paprastą krovimą, o tai nepalaiko maksimaliai greito krovimo, kokį nurodo jūsų telefono gamintojas.

  Mašininiai pakrovėjai internetu

  Automobilinius pakrovėjus galima skirstyti pagal jų naudojimą. Jeigu jūs kelionės metu nuolatos naudojatės pakrovėju kartu su savo keleiviais, tuomet tokio tipo situacijose geriausias sprendimas būtų maitinimo lizdo tipo pakrovėjai, kurie leistų vienu metu krauti kelis prietaisus sparčiuoju krovimu. USB tipo pakrovėjai labiau skirti atvejais, kai telefonas yra nenaudojamas krovimo metu.

  Kitas svarbus aspektas renkantis pakrovėją tai jo krovimo vieta. Neretai nutinka, kad kraunamas prietaisas automobilyje neturi savo vietos, todėl savo gausoje mes turime ir pakrovėjų su laikiklio funkcija. Šio tipo pakrovėjai yra puikiai suderinami su tolimesniu prietaiso naudojimu, kai yra naudojama navigacija ar laisvų rankų įranga.

  Atsižvelgus į visas vartojimo subtilybes, esame įsitikinę, jog išsirinksite sau tinkamiausią automobilinį pakrovėją, kuris bus nepakeičiamas pagalbininkas kelyje.