Prekių katalogas

Didelės belaidės kolonėlės

 • Didelės belaidės kolonėlės

  Šiuolaikinėse muzikos platybėse gausu įvairių muzikos prietaisų, kurie nevaržomai leidžia mėgautis aukštos kokybės muzika. Neretai nutinka taip, jog vakarėlio metu neturite tinkamo laido prisijungti prie garso įrangos, o galbūt atsitinka taip, jog atvykus į vakarėlį su gausia muzikos įranga prisimenate, kad pamiršote pasiimti kabelį, kuris esminis prijungiant dideles kolonėles?

  Bendrinant visas šias bėdas, tampa aišku, kad reikia ieškoti prietaiso, kuriam nereikėtų jokių papildomų laidų, kuriuos nuolatos reikėtų turėti su savimi. Viso to atsakymas yra didelės belaidės kolonėlės, kurios šiuolaikinių technologijų pagalba geba suteikti identišką muzikos lygį senamadiško tipo laidinėms kolonėlėms.

  Prekių nėra.
 • Šios kolonėlės turi itin talpias baterijas, todėl jos lengvai išgyvens visą vakarėlio laiką jums nesivarginant dėl jų krovimo vakarėlio metu. Kokybiškas bei galingas garsas jūsų vakarėlį perkels į naują lygį, o naudojant tokias dideles kolonėles namuose, be vargo susipažinsite su savo kaimynais jeigu dar to nepadarėte.

  Bevielės kolonėlės turi begalę kitų pranašumų, kurie pridės papildomo veiksmo jūsų šventei ir gebės bendrauti su jumis, kai jūsų garsiakalbiui reikės įkrauti bateriją ar suporuoti su išmaniuoju įrenginiu.

  Bevielės kolonėlės vakarėliui lauke

  Didžioji dalis mūsų siūlomų garsiakalbių turi integruotas šviesas, kurios reaguoja į garso dažnius, dėl ko kiekviena daina turės savo individualų šviesų šou, o tai bus puikus akcentas vakarėlyje ir gražus reginys tamsioje patalpoje ar tamsiu paros metu.

  Visi prietaisai yra valdomi Bluetooth pagalba, todėl jums nereikės brautis per draugų minią norint perjungti nemėgstamą dainą – telefono pagalba galėsite prisijungti prie įrenginio ir perjungti dainą, kuri jums atrodo tinkama.

  Muzika visuomet suartina, sukuria jaukesnę atmosferą, pakelia nuotaiką ir gerai nuteikia. Todėl net jei ir neplanuojate nusiaubti savo namų ar sodo kiemo, o tik su draugų grupele išsikepti vakarienę ant grotelių ir smagiai pavakaroti pavėsinėje – didelės bevielės kolonėlės pačios geriausios tokių situacijų kompanionės.

  Nešiojami garsiakalbiai internetu

  Visi įrenginiai yra sukurti taip, kad atlaikytų atsitiktinius smūgius ir netyčinius skysčių užliejimus ant prietaiso. Įrenginio korpusas yra pagamintas iš metalo ir kitų patvaresnių medžiagų, todėl atlaikys net ir stipresnius smūgius be jokio vargo.

  Kolonėlių kampai, rankenos ir valdymo skydai yra dengti minkšta vientisa guma, todėl garsiakalbis nebus jautrus smūgiams, kai kolonėlės kampu pataikysite į sienos ar laipto kraštą. Guminė rankenėlė pagaminta taip, kad ją būtų patogu laikyti su pirštinėmis ir šlapiomis rankomis, suimtas prietaisas neišslys jums iš rankų.

  Valdymo skydas apsaugotas vientisa guma, kuri leis jums valdyti garsą net ir šlapiais, purvinais pirštais nesijaudinant, kad drėgmė ir purvas pateks į plyšius ir sugadins mygtuko funkcijas. Gumos yra tvirtos ir atsparios nusidėvėjimui, todėl jas yra lengva prižiūrėti retkarčiais nuvalant jas drėgna šluoste.

  Krovimo taškai yra integruoti taip, kad vanduo patekęs ant prietaiso jo nesugadins. Krovimo įvestys yra apsaugotos guminiais kištukais, todėl net ir po audringo vakaro, kai kolonėlė buvo smarkiai užteršta ją be vargo įkrausite žinodami, kad krovimo taškas buvo saugus visą klausymo laiką.