Prekių katalogas

Belaidės/bevielės ausinės

 • Belaidės ausinės

  Belaidės ausinės tai bene plačiausiai naudojamas ausinių tipas šiomis dienomis. Šio tipo ausinės ypač naudojamos nestacionaraus pobūdžio darbuose, sporto klubuose ir net tapusios natūraliu standartu specifiniams išmaniųjų įrenginių gamintojams.

   

  Prekių nėra.
 • Bevielės ausinės patogiam darbui ir laisvalaikiui

  Belaidės ausinės nepamainomas aksesuaras ir įrankis tiek laisvalaikiui, tiek darbui, jeigu jums nesiseka saugoti laidų ar tiesiog laidų namuose ar darbo vietoje jau yra per daug.

  Tai puiki alternatyva, jeigu jums kalbantis su klientu reikia pasiekti kolegą, kuriam, tarkim, reikia pasirašyti svarbius dokumentus. Tokiu atveju jums nereikia ieškoti telefono, susirinkti laido, kad pasiektumėte savo kolegą. Negana to, su laidinėmis ausinėmis turėtumėte būti atsargūs, nes visada galite užsikabinti už daiktų ir taip nutraukti ne tik ausines, bet tuo pačiu ir pokalbį, ir pačių ausinių gyvavimo laiką.

  Kaip išsirinkti bevieles ausines?

  Belaidės ausinės, kaip ir kiti išmanūs įrenginiai, yra tobulinamos, todėl šiuolaikinės belaidės ausinės geba perduoti identišką garso kokybę, kokią tikėtumėtės gauti iš identiško analogo laidinių ausinių. Beveik visos belaidės ausinės turi integruotas laisvų rankų funkcijas, tačiau prieš renkantis prekę iš mūsų asortimento, svarbu atsižvelgti į prekės aprašymą apie jos funkcionalumą.

  Ausinės, kurios turi laisvų rankų funkcijas yra valdomos išmaniaisiais gestais – palietę atitinkamą kiekį kartų savo ausinę galėsite atsiliepti į pokalbį, perjungti muziką ar ją sustabdyti. Jeigu nutiktų taip, kad jums išmaniųjų funkcijų nepakanka atlikti kasdienes funkcijas, susietas ausines galima valdyti ir išmaniajame įrenginyje, kuris yra susiejamas Bluetooth pagalba.

  Prieš renkantis ausines svarbu atsižvelgti ir į tai, kur jos bus naudojamos, bei kokio tipo ausinių norite. Ausinių panaudojimas skirstomas į aktyvią bei lengvą veiklą.

  Aktyviai veiklai rekomenduojame rinktis ausines, kurios yra dedamos į ausį, o jungiamas ausinių laidas dedamas ant kaklo arba ausinių rėmelis dedamas ant galvos.

  Lengvesniam naudojimui rekomenduojame rinktis „airpods“ tipo ausines, kurios dedamos į ausį. Kalbant apie ausinių tipą, kurios yra dedamos ant ausies – geba geriau izoliuoti pašalinį aplinkos garsą ir dėka didesnio garsiakalbio suteikti platesnę garsų gamą.

  Ausinės, kurios yra dedamos į ausį yra tinkamos muzikos klausimui einant, važiuojant viešuoju transportu ir kasdieniams skambučiams, bet ne itin patogios aktyviai leidžiant laiką.

  Ausinių dėklai

  „Airpods“ tipo ausinės turi savo dėtuvę, kurioje ausinės yra kraunamos, o kai išsikrauna pati dėtuvė, ši turi krovimo įvestį. Tokios ausinės yra automatiškai poruojamos atidarius ausinių dėtuvę. Kadangi visos ausinės yra belaidės, jos turi ribotą grojimo laiką, kas reiškia, kad jas reikia krauti.

  Vidutiniškas tokio tipo ausinių grojimo laikas yra 6 valandos. Atsižvelgiant į tai, kad sugebėsite išsirinkti sau tinkamas ausines Tavotel.lt rekomenduoja nuolat naudojant ausines su savimi turėti ir energijos šaltinį, kuris leis greitai pakrauti savo naująsias belaides ausines.

  Norėdami apsaugoti savo ausinukų dėtuvę, galite išsirinkti patinkantį įdėklą, pagamintą iš silikono, kuris ir papuoš, ir apsaugos nuo susibraižymų. Uždėjus tokį dėklą, ausinukai nebus slidūs – mažesnė tikimybė išmesti ant žemės.