Prekių katalogas

Ausinukų dėklai

 • Nedvejokite ir apsaugokite savo bevieles Apple AirPods ausines išskirtiniais įdėklais. Dėkliukai ne tik apsaugos nuo dulkių ir nešvarumų, bet taip pat bus puiki apsauga nuo smūgių ir susibraižymų. Ausinukų dėklai gali tapti puikia stiliaus detale, pagyvinančia jūsų kasdienybę.


   

 • AIRPODS DĖKLIUKŲ RŪŠYS


  Aukštos kokybės įdėklai puikiai tinka originalioms 1 ir 2 kartos AirPods ausinėms. Apple AirPods bevielių ausinių įdėklai gaminami iš įvairių medžiagų: minkšto, lankstaus ir malonaus liesti silikono, tvirto plastiko, PU ar EKO odos. Renkantis dėklą savo ausinėms atkreipkite dėmesį ir į dėkliukus su dirželiais ar sagtimis, kurie suteiks galimybę ausinėms keliauti kartu su Jumis dar patogiau ir saugiau.


  AirPods ausinėms skirtus įdėklus pirkdami internetu rinkitės labiausiai patinkančias spalvas: ramias pastelines, visų dėmesį atkreipiančias ryškias ar klasikines juodą ir baltą. Savo bevieles ausines galite aprengti žaismingais Kingxbar ar dizainerių sukurtais originaliais GUESS ir Karl Lagerfeld dėklais.


  Airpods ausinukų dėklas ne tik gražus kasdienis aksesuaras, bet ir puiki apsauga nuo pažeidimų ir nešvarumų.

  AIRPODS DĖKLIUKAI INTERNETU


  Užsisakyti norimą prekę dar niekad nebuvo taip paprasta. Jums tereikia norimą prekę įsidėti į krepšelį, atlikti užsakymą ir pasirinkus norimą pristatymo būdą, laukti siuntos dažniausiai vieną arba dvi darbo dienas. O jei esate Vilniuje ir atliekate užsakymą iki 13 valandos, prekes atsiimti galėsite jau tą pačią dieną.