Prekių katalogas

Oneplus 6 Telefonų stikliukai/Apsauginės plėvelės

 • Ekrano apsauga OnePlus 6 telefonams

  Tai gamintojas, kuris įgauna vis didesnį susidomėjimą telefonų rinkoje. Šie telefonai garsėja ne tik minimalistiniu dizainu, bet ir vidinėmis flagmanui būdingomis savybėmis. Šie telefonai yra puikiai žinomi žaidimų mėgėjų rate, nes šie telefonai puikiai veikia ekstremaliomis apkrovomis žaidžiant intensyviausius žaidimus.

   

 • Kokią ekrano apsaugą rinktis OnePlus 6?

  Mes jums norime pasiūlyti kokybiškų ekrano plėvelių ir stiklų, kurie ne tik apsaugos jūsų įrenginį, bet ir tuo pačiu metu sumažins įvairių kritimų pasekmių kaštus.

  Apsauginės plėvelės tai puikiausia apsauga žmogui, kuris visuomet netyčia suporuoja raktus ir išmanųjį įrenginį vienoje kišenėje. Plėvelė lengvai atrems raktų subraižymus ir kitas ekranui jautrias medžiagas.

  Ekrano stiklas tai geriausias sprendimas norint apsaugoti įrenginį, kai šis netyčia nukrenta ant kieto paviršiaus, nes apsauginis stiklas yra sukurtas sugerti visą smūgį save neleidžiant jūsų ekranui suskilti.

  Vieni stikliukai dengia telefoną iki išlenkimo, kiti pilnai visą ekraną ir tie kraštai dažniausiai būna juodi, derantys prie jūsų įrenginio.

  Kiti telefonų priedai

  Išsirinkę apsaugines telefonų priemones – dėkliuką ir stikliuką, nepamirškite peržvelgti ir kitų mūsų siūlomų prekių skiltyje „Priedai“. Ten rasit visko, ko tik gali prireikti jums ir jūsų įrenginiui. Tiek laidų, kroviklių ir kabelių, praversiančių kasdien, tiek automobilinių laikiklių ar bevielių kolonėlių. Užsukite ir išsirinkite.
     

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą