Prekių katalogas

Nokia 1 Telefonų stikliukai/Apsauginės plėvelės

 • Ekrano apsauga Nokia 1 telefonams

  Nokia tai Suomijos gigantė, kuri buvo viena iš lyderių ir populiariausių telefonų gamintojų 20 amžiaus viduryje ir pabaigoje. Nokia po truputį lipa į olimpo viršūnę su savo naujausiais išmaniaisiais telefonais, kuriuos nuolatos aprūpina naujausiomis technologijomis.

   

  Prekių nėra.
 • Kam reikalingas apsauginis stiklas Nokia 1?

  Nors Nokia ir skelbia, kad jų išmanieji telefonai yra aprūpinti stipriausiu rinkoje esančiu stiklu, tačiau tai vis vien neapsaugo įrenginio nuo įvairių subraižymų, kurie nori nenori nutinka prietaisą nešiojant kišenėje, kurioje galbūt netyčia palikote monetą ar įsidėjote namų raktus.

  Visa tai atsitinka savaime, tačiau įbrėžimai pasilieka ir nuolatos primena jums, kad nesaugomas prietaisas gali greitai prarasti naujo telefono įvaizdį. Norint išvengti tokių nutikimų ir stengiantis išlaikyti kaip įmanoma ilgiau naujo telefono įvaizdį svarbu jį tinkamai apsaugoti.

  Šioje situacijoje mes jums skubame į pagalbą ir norime jums pasiūlyti įvairių modelių ir tipų ekrano apsaugų, kurios užtikrins, kad ekranas išliks kaip naujas po ilgų metų telefono naudojimo.

  Taip pat, šiais laikais telefonai jau tampa ir pakaitalu fotoaparatams, todėl telefonuose atsiranda vis daugiau kamerų, kurios geba atlikti kokybiškas nuotraukas įvairiose gyvenimo situacijose, todėl mes jums siūlome apsaugoti ir kameras, kurios ilgiau išlaikys nesusibraižiusį kameros stiklą.

  Tokios smulkmenos už tikrai žemą kainą leis jums ramiai transportuoti telefoną kišenėje ar krepšio skyriuje, kuriame yra ir kitų daiktų.
     

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą