Prekių katalogas

LG Q7 Telefonų stikliukai/Apsauginės plėvelės

 • Ekrano stikliukai LG Q7 telefonams

  LG tai visiems puikiai žinomas vardas, kurį galime atrasti beveik kiekvieno namuose buitinės ar elektroninės prekės pavidalu. LG plėsdama savo gaminimo spektrą žengė į išmaniųjų telefonų rinką, nors pirmieji rezultatai ir buvo ganėtinai sėkmingi, tačiau galutinis rezultatas buvo prisvilęs blynas - LG telefonų įrenginių gamyba buvo nutraukta.

  Tačiau tai neturėtų bauginti mūsų klientų, kadangi nepaisant to LG paskelbė, kad nenutrauks savo prietaisų palaikymo ir toliau aptarnaus visus esamus klientus. Prisidedant prie šios iniciatyvos mes esame pasiryžę tiekti jums visas įmanomas prekes, kurios būtų naudingos jūsų prietaisui.
    

 • Kokia ekrano stikliuko paskirtis?

  Ekrano apsauga tai bene svarbiausias dalykas norint išlaikyti telefoną gyvą ir sveiką visą jo gyvavimo laiką. Tai priedas, kuris užtikrins, kad jūsų kojos nebūtų pakirstos iš išgąsčio, kai telefonas nukris ekranu į kietą paviršių. Šis priedas yra sukurtas taip, kad visą smūgio energiją sugertų, bet apsaugotų įrenginio ekraną nuo dūžio.

  Apsauginės plėvelės tai puikus pagalbininkas kuris užtikrins, kad netyčia atsidūręs akmenukas tarp jūsų piršto ir ekrano pastarojo nesubraižys. O galbūt jūs esate tas žmogus kuris ranka nuvalote ekrano paviršių nuo ant jo užkritusių dulkių ir nešvarumų?

  Tuomet turime gerų žinių, kadangi plėvelė ne tik apsaugo ekraną nuo nešvarumų, bet ir netyčia perbraukus ekraną su žiedu, jūs greičiausiai paliksite žymę ant apsauginės plėvelės, kuri gal net ir pati išsilygins, o jei įbrėžimas bus rimtesnis ir jums maišys – tereikės pakeisti ekrano plėvelę, o ne patį ekraną.
     

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą