Prekių katalogas

Samsung Xcover Pro dėklai

 • Samsung Xcover Pro telefonų dėklai už prieinamą kainą!

  Apsaugokite savo išmanųjį Samsung Xcover Pro nuo galimų kasdienių susibraižymų ar dužimo smarkesnio smūgio metu. Dėkliukai ne tik suteikia patikimą Samsung Xcover Pro apsaugą, bet ir gali būti gražia detale, pabrėžiančia jūsų unikalų stilių.

 • Nežinote, į ką atsižvelgti renkantis Samsung Xcover Pro dėklą?

  Pirmiausia nuspręskite, ar norite dėklo nugarėlės, ar atverčiamo dėkliuko, dengiančio pilnai visą Samsung Xcover Pro korpusą ir ekraną. Iš kokybiško silikono, lankstaus TPU ar tvirto plastiko pagamintos nugarėlės tiksliai apgaubia kiekvieną Samsung Xcover Pro telefono modelio kampą ir kraštą taip apsaugodamos Samsung Xcover Pro korpusą nuo dėvėjimosi ir pažeidimų.

  Kai kurie dėkliukai pagaminti taikant pakeltų kraštų dizainą, kuris apsaugo Samsung Xcover Pro ekraną nuo tiesioginio sąlyčio su paviršiais net ir padėjus įrenginį ekranu žemyn. Įvairus pasirinkimas iš marmuro, geometrinių figūrų raštų, ryškių ar pastelinių spalvų įtiks net ir išrankiausiajam.

  Atverčiami dėklai dažniausiai pagaminti iš PU ar EKO odos, tekstūrinės medžiagos arba tvirti plastikiniai. Dalis jų turi integruotą magnetinį užsegimą, kuris neleidžia Samsung Xcover Pro dėklui atsiversti esant tarp kitų daiktų. Samsung Xcover Pro tvirtai įstatomas į TPU nugarėlę, o atvarte galima laikyti svarbiausias savo korteles.

  Kiti išmaniųjų Samsung Xcover Pro telefonų aksesuarai

  Siūlome ir kitų Samsung Xcover Pro aksesuarų – juos rasite skiltyje PRIEDAI – įkroviklių, kabelių, automobilinių laikiklių ar pritaikytų dviračiui bei kitų kasdien praverčiančių priedų. Atlikite užsakymą patogiai internetu, o mes užtikrinsime greitą jūsų prekių pristatymą. Jei radote Lietuvoje pigiau, susisiekite ir mes jums pasiūlysime geresnę kainą.