Prekių katalogas

Samsung Galaxy S6 Edge dėklai, dangteliai

 • Samsung Galaxy S6 Edge telefonų dėklai internetu!

  Mobilieji telefonai kasdien naudojami, perdedami iš vienos vietos į kitą, dažnai krenta iš rankų ar nuo paviršių, o rankinėje, krepšyje bei kišenėje trinasi su kitais daiktais. Visa tai ne tik skatina įrenginio nusidėvėjimą, tačiau ir gali sukelti rimtų ar net nepataisomų korpuso pažeidimų.

  Apsaugokite savo Samsung Galaxy S6 Edge nuo įbrėžimų, įskėlimų ir kitų mechaninių pažeidimų kartu suteikdami jam išskirtinį, originalų įvaizdį. Rinkitės iš odinių, medžiaginių, stiklinių, plastikinių ir silikoninių nugarėlių bei atverčiamų dėklų. Įvilkę išmanųjį į gražų apsauginį dėklą, galėsite drąsiai laikyti jį su kitais daiktais, nebijoti padėti ant kietų paviršių.

  449
  599 Sutaupykite 150
  524
  699 Sutaupykite 175
  Atsparus vandeniui universalus telefono dėklas (įvairių dydžių)
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  Samsung G925 S6 Edge Dėklas Smart Magnet juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  Samsung galaxy S6 EDGE dėklas X-LEVEL VINTAGE Raudonas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  889
  Samsung G925 S6 Edge Dėklas Book Elegance bordo
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  999
  Samsung Galaxy S6 Edge Dėklas Book Elegance juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  999
 • Dėkliukas nugarėlė ar atverčiamas dėklas?

  Norint daugiau spalvų, žaismingumo ir originalumo – jums patiks TPU ar PC nugarėlė. Jų turime labai ryškių ir visiškai minimalistinių ar unikalių, kurių nerasite niekur kitur. O jei neužteks pasiūlos, visada galite atsiųsti savo nuotrauką ir mes sukursime jūsų asmeninį Samsung Galaxy S6 Edge dėkliuką. Atverčiami dėklai garantuoja didesnę Samsung Galaxy S6 Edge apsaugą ir tarnauja iš praktiškosios pusės – kai kurių dėkliukų atvarte galima laikyti kelias savo svarbiausias korteles.

  Kiti Samsung Galaxy S6 Edge priedai

  Dažnai pildomas ir naujinamas kokybiškas asortimentas leis bet kada išsirinkti naują Samsung Galaxy S6 Edge dėklą, grūdinto stiklo ekrano apsaugą, įkroviklį, telefono laikiklį ar kabelį bei kitų mobiliųjų telefonų priedų žemiausiomis kainomis. Prekei neatitikus jūsų lūkesčių – galėsite per 14 dienų ją grąžinti ar pasikeisti į kitą   

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą