Prekių katalogas

Samsung Galaxy A80 dėklai, dėkliukai

 • Samsung Galaxy A80 telefonų dėklai pigiau!

  Įsigijus brangesnį įrenginį visada jį saugome ir tikimės, kad tarnaus ilgai be gedimų ar kitų pažeidimų, jog pavyktų išvengti itin brangaus Samsung Galaxy A80 taisymo. Vienas iš būdų, kaip prisidėti prie Samsung Galaxy A80  telefono išsaugojimo – dėkliukas nugarėlė arba atverčiamas dėklas. Renkantis tinkamą apsauginę priemonę taip pat galite atsižvelgti ir į jos grožį, pasirinkti mėgstamą spalvą, žaismingą raštą ar tvarų minimalizmą.

  Samsung Galaxy a80 grūdintas apsauginis stiklas Tempered Glass Premium
  Pristatymas
  Pristatymas nuo 1 iki 3 darbo dienų
  499 
 • Kaip išsirinkti tinkamiausią Samsung Galaxy A80 dėkliuką?

  Nuspręskite, kas jums patogiau – nugarėlė, dengianti tik galinę telefono dalį ar atverčiamas dėkliukas, kuris užverstas dengs visą Samsung Galaxy A80 korpusą ir ekraną, o norint pasiekti pranešimus ir naujienas ekrane, reiks atversti dėklo užvartą. Pasirinkus Samsung Galaxy A80 dėklo tipą, belieka išsirinkti priimtiną kainą, pagaminimo medžiagą ir smagiausia dalis – raštą, spalvą ir bendrą išvaizdą.

  Tiek nugarėlės, tiek atverčiami dėklai gali būti pilnai ar iš dalies odiniai, medžiaginiai, lankstūs silikoniniai, tvirti plastikiniai, o nugarėlės net ir stiklinės. Jei nepavyksta išsirinkti iš siūlomų nugarėlių dizainų – galite susikurti savo norimą Samsung Galaxy A80 dėklą patys.

  Įvairūs mobiliųjų Samsung Galaxy A80 priedai

  Pas mus rasite ir Samsung Galaxy A80 telefonų priedų bei aksesuarų kitose skiltyse. Užtikrinkite sklandžias keliones įsigiję Samsung Galaxy A80 laikiklį ar niekam netrukdomą muzikos klausymą bei mėgstamos laidos žiūrėjimą, naudojantis bevieliais ausinukais. Nepraleiskite išskirtinai gerų pasiūlymų ir akcijų. Susikraukite reikalingų prekių krepšelį, atlikite užsakymą ir mes pasirūpinsime, kad užsakymas jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.