Prekių katalogas

Samsung Galaxy A3 2017 dėklai, dangteliai

 • Samsung Galaxy A3 2017 telefonų dėklai internetu!

  Mobilieji telefonai kasdien naudojami, perdedami iš vienos vietos į kitą, dažnai krenta iš rankų ar nuo paviršių, o rankinėje, krepšyje bei kišenėje trinasi su kitais daiktais. Visa tai ne tik skatina Samsung Galaxy A3 2017 nusidėvėjimą, tačiau ir gali sukelti rimtų ar net nepataisomų korpuso pažeidimų.

  Apsaugokite savo Samsung Galaxy A3 nuo įbrėžimų, įskėlimų ir kitų mechaninių pažeidimų kartu suteikdami jam išskirtinį, originalų įvaizdį. Rinkitės iš odinių, medžiaginių, stiklinių, plastikinių ir silikoninių nugarėlių bei atverčiamų dėklų. Įvilkę Samsung Galaxy A3 2017 į gražų apsauginį dėklą, galėsite drąsiai laikyti jį su kitais daiktais, nebijoti padėti ant kietų paviršių.

 • Dėkliukas nugarėlė ar atverčiamas dėklas?

  Norint daugiau spalvų, žaismingumo ir originalumo – jums patiks TPU ar PC nugarėlė. Jų turime labai ryškių ir visiškai minimalistinių ar unikalių, kurių nerasite niekur kitur. O jei neužteks pasiūlos, visada galite atsiųsti savo nuotrauką ir mes sukursime jūsų asmeninį Samsung Galaxy A3 2017 dėkliuką. Atverčiami dėklai garantuoja didesnę Samsung Galaxy A3 apsaugą ir tarnauja iš praktiškosios pusės – kai kurių dėkliukų atvarte galima laikyti kelias savo svarbiausias korteles.

  Kiti Samsung Galaxy A3 priedai

  Dažnai pildomas ir naujinamas kokybiškas asortimentas leis bet kada išsirinkti naują Samsung Galaxy A3 2017 dėklą, grūdinto stiklo ekrano apsaugą, įkroviklį, telefono laikiklį ar kabelį bei kitų mobiliųjų telefonų priedų žemiausiomis kainomis. Prekei neatitikus jūsų lūkesčių – galėsite per 14 dienų ją grąžinti ar pasikeisti į kitą.