Prekių katalogas

Samsung Tab S5e 10.5 2019 (T720 / T725) dėklai

 • Planšetės SAMSUNG GALAXY TAB S5e (10.5) 2019 (T720 / T725) dėklai

  Įsigijote naują Samsung Galaxy Tab S5e planšetinį kompiuterį darbams, pramogoms ar tiesiog patogiam elektroninės knygos skaitymui prieš miegą? Kad ir kokia įrenginio paskirtis jums bebūtų, niekada negalite būti tikras, kad netyčia neiškris iš rankų, nuo lovos ar spintelės krašto. Kad nebūtų iššvaistyti dideli pinigai, nepagailėkite mažos investicijos apsauginiam planšetės dėklui bei grūdintam ekrano stiklui.

 • Kokį dėklą rinktis SAMSUNG GALAXY TAB S5e planšetei?

  Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš dviejų Samsung Galaxy TAB S5e dėklų tipų ir kelių skirtingų jų pagaminimo medžiagų.


  Dėklai, kurie dengia tik nugarėlę, pagaminti iš kokybiško ir lankstaus silikono. „Anti-shock“ tipo dėkliukai gaminami su specialiais sutvirtinimais ties kampais, o vidinėje pusėje paliekami oro tarpai, kurie padeda sugerti smūgio keliamą žalą. Tokie dėkliukai visiškai minimalistiniai – skaidrūs arba juodi. Tokius dėklus patartina kombinuoti su apsauginiais grūdintais ekrano stikliukais, kurie apsaugos jautriausią įrenginio vietą nuo nelaimingų nutikimų.


  Atverčiami dėklai pagaminti iš EKO, PU odos arba dengti struktūrine medžiaga. Tokie dėklai vidinėje dalyje turi silikoninę nugarėlę arba plastikinius kampus į kuriuos tvirtai įstatoma Samsung Galaxy S5e planšetė, o atvartas dengtas švelniu mikropluoštu, kuris dar labiau apsaugo, kad ekranas nesibraižytų net ir nuo pačio dėkliuko. Nugarinė dėklo dalis tarnauja itin praktiškai – gali išsilankstyti į kelių aukščių atramą itin patogiam vaizdo įrašų žiūrėjimui.


  Kiti planšečių priedai

  Pritrūkę kokio kabelio, krovimo blokelio ar išorinės baterijos – pasižvalgykite skiltyje PRIEDAI ir pasirūpinkite savo pilnavertišku komfortu.