Prekių katalogas

Lenovo Tab P11

 • Lenovo Tab P11 planšetės dėklai

  Tavotel.lt internetinėje parduotuvėje gausu prekių jūsų Lenovo Tab P11 įrenginiui. Čia rasite įvairų dėklų asortimentą, kurį sudaro odiniai bei silikoniniai dėklai, tvirti įvairiems modeliams skirti stiklai bei plėvelės ir kiti išmaniajam Lenovo P11 įrenginiui naudingi priedai bei aksesuarai.

 • Kokį dėklą rinktis Lenovo Tab P11 planšetei?

  Jūsų planšetė Lenovo Tab P11 yra vienas iš didžiausių vartų į virtualų pasaulį ir už jo ribų, žinoma, neskaitant jūsų išmaniojo telefono, todėl jam yra būtina tinkama apsauga, kuri užtikrintų ilgaamžišką jo naudojimą. Mūsų siūlomi dėklai yra pagaminti iš kokybiškų tvirtų medžiagų, todėl jos puikiai apsaugos Lenovo Tab P11 įrenginį nuo smulkių pažeidimų kritimo metu.


  Tvirtas, atsparus šilumai rėmas puikiai priglus prie jūsų įrenginio nepakeičiant jo originalių formų. Pilnai dengiančio dėklo priekinė vidinė medžiaginė korpuso dalis apsaugos Lenovo P11 įrenginį transportavimo metu nuo apnašų ir nešvarumų taip sumažinant ekrano susibraižymo tikimybę.


  Be papildomos apsaugos, mūsų siūlomuose Lenovo P11 dėkluose gausu ir praktiškų pranašumų, kurie leis įsidėti reikiamas korteles į dėklo kišenes, jei keliaujate prie ežero ar kito vandens telkinio ir norite su savimi neštis planšetę. Ar patogi dėklo atraminė sienelė leis Lenovo Tab P11 įrenginį pastatyti tokiu kampu, kuris užtikrins patogų įrenginio naudojimą bet kokioje pozicijoje.


  Apsaugokite ir Lenovo Tab P11 ekraną

  Naudojant Lenovo P11 įrenginį ekstremaliomis sąlygomis svarbu naudoti ekrano apsaugas, kurios ne tik apsaugos įrenginį nuo subraižymų, bet ir bus atsparesnės nuo sutrenkimų bei specialiai tam pritaikytas stiklas lengviau sulaikys vandens lašus, pasinaudojus įrenginiu lietuje ar netyčia užliejus skystį vakarėlyje ar namuose.
     

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą