Prekių katalogas

Lenovo Tab M8 (8") dėklai ir priedai

 • Lenovo Tab M8 (8") planšetės dėklai internetu

  Lenovo Tab M8 (8")  įrenginiai garsėja savo tvirtumu ir atsparumu smūgiams, tačiau mūsų požiūris yra toks, kad atsargumas gėdos nedaro ir papildoma apsauga tikrai nepakenks jūsų įrenginiui. Mūsų internetinėje parduotuvėje gausu dėklų Lenovo M8 (8") planšetėms.


   

 • Dėklų Lenovo Tab M8 (8") rūšys

  Atverčiami dėklai yra pilnai dengiantys visą planšetės korpusą, todėl nenaudojama Lenovo M8 (8") įrenginys bus visapusiškai apsaugotas nuo išorinių poveikių. Pilnai dengiantys dėklai turi begalę pranašumų, todėl jūsų M8 (8") prietaisas bus ne tik funkcionalus, tačiau ir patogus naudoti.


  Dauguma tokių dėklų turi integruotas kišenes jūsų svarbiausiems dokumentams ir vizitinėms kortelėms. Vienas iš labiausiai vertinamų pranašumų Lenovo Tab M8 (8") planšečių dėkluose yra jo lankstumas – tai leidžia paversti jūsų įrenginį norimu kampu ir užtikrinti patogų filmo žiūrėjimą ar stabilų vaizdo konferencijos pokalbį.


  Visi siūlomi dėklai yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų, todėl nesusidėvės jau po pirmo naudojimo. Lenovo Tab M8 (8") dėklai nereikalauja didelės priežiūros, todėl juos lengva prižiūrėti, lengva išvalyti nuo nešvarumų ar pirštų antspaudų.


  Apsaugokite ir Lenovo Tab M8 (8") ekraną

  Kaip ir visiems įrenginiams, taip ir Lenovo Tab M10, ne išimtis ekrano apsauga – mūsų asortimente rasite ir grūdintų ekrano stiklų, ir plonų plėvelių. Visos siūlomos ekrano apsaugos yra puikiai suderinamos su įrenginiais, todėl jos nedarys įtakos originalaus ekrano spalvoms ir raiškai tiek namų, tiek lauko apšvietimo sąlygomis.
     

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą