Prekių katalogas

Įvairūs LONOVO planšečių dėklai

 • Kiti Lenovo modeliai

  Lenovo gamintojas garsėja savo saugiais bei patvariais įrenginiais, todėl mes norime prisidėti prie šios iniciatyvos ir pasiūlyti mūsų klientams aksesuarų, kurie tik dar labiau užtvirtins gamintojo žodžius. Mūsų siūlomų dėklų dizainų gausoje, kiekvienas atras sau tinkantį įvaizdį, dėl kurio jūsų įrenginys taps dar saugesnis ir stilingesnis naudoti.

 • Išsirinkite Lenovo planšetei tinkamiausią dėklą

  Dėl kokybiškų medžiagų dėklai yra sukurti idealiai atlikti savo pagrindinę funkciją – saugoti korpusą nuo pažeidimų, smūgių ir sąlyčio su kitais daiktais ar paviršiais. Tvirti magnetai užtikrins puikų sukibimą ir neleis dėklui amortizuoti apsauginės sienelės į ekraną sukeliant bereikalingą spaudimą ekrano tvarumui.

  Tvirtas plastikas bei poliuretano oda užtikrins, jog visi kraštai ir pusės būtų pilnai apsaugotos nuo pašalinių veiksnių. Dėklai yra sukurti atsižvelgiant į visas įmanomas sąlygas, todėl mūsų siūlomi dėklai bus puikus kompanionas jūsų įrenginiui tiek namų tiek lauko sąlygomis. Švelnus mikro pluošto paviršius neleis jūsų ekranui braižytis transportavimo metu užtikrinant, kad ekranas išliks toks pats, koks buvo iki paskutinio naudojimo.

  Kiti Lenovo priedai

  Jeigu esate žmogus, kuris norite visokeriopos apsaugos – mūsų kataloge rasite kokybiškų stiklų, kurie apsaugos jūsų įrenginį nuo kritinio sutrenkimo į ekraną bei plėvelių, kurios apsaugos nuo raktų, žiedų ar kitų ekranui jautrių dalykų. Taip pat rasite įvairių kabelių, įkrovimo blokelių ir kitų, kasdien praversiančių priedų.