Prekių katalogas

Universalūs planšečių dėklai

 • Universalūs planšečių dėklai 9-10 colių dydžio įrenginiams

  Turint ne itin populiarų ar senesnį planšetės modelį, rinkoje sunku atrasti įrenginiui tinkamų apsauginių priemonių. Todėl mes turime universalių dėklų, kurie tinka planšetėms, kurių dydis tarp 9-10 colių.
   

 • Įvairūs dizainai jūsų planšetei

  Universalūs dėklai tai atverčiami dėklai, pagaminti iš PU odos, viduje turintys plastmasinius kampukus, tvirtintus gumomis. Todėl kai įsistato planšetė, gumos įsitempia tiek, kiek reikia, kad įrenginys tvirtai laikytųsi dėkle. Visi mygtukai, nepaisant to, kaip jie išsidėstę, lengvai prieinami, nes įrenginio kraštai lieka neuždengti.

  Šie universalūs dėklai puošti itin smagiais, spalvotais dizainais, kurie tinka tiek vaikams, tiek paaugliams ar suaugusiesiems. Paveikslėliuose galite rasti įvairių personažų, mielų gyvūnėlių ar smagiai griežtų dėklų, įspėjančių kitus, kad artintis prie svetimos planšetės – nederėtų (užrašas don‘t touch me).
  Nesvarbu, kokio gamintojo planšetę jūs turite – ar Apple Ipad, Asus, Lenovo, Huawei, Samsung, Sony ar dar kitą – svarbiausia, kad planšetės dydis būtų tarp 9-10 colių ir šie dėklai jums tikrai tiks.

  Papildomi priedai jūsų įrenginiui

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ir kitų reikalingų aksesuarų – įkrovimo blokelių, kabelių, nešiojamų baterijų, laikiklių ir apsauginių ekrano stiklų. Jums tereikia išsirinkti, susikrauti norimų prekių krepšelį ir mes pasistengsime, kad prekės pasiektų jus kuo greičiau.