Prekių katalogas

Huawei M5 10.8 colių planšečių dėklai

 • Huawei Mediapad M5 10.8 planšetės dėklai

  Stilingi, gražūs bei tvirti dėklai jūsų išmaniajam įrenginiui. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite plačios gamos Huawei M5 planšečių dėklų – pradedant nuo tvirtų silikoninių dėklų iki originalių odinių, tinkančių įvairiems įrenginio dydžiams.  Prekių nėra.
 • Kokį dėklą rinktis savo Mediapad M5?

  Mūsų asortimente rasite kokybiškų silikoninių bei poliuretano dėklų, kurie apsaugos jūsų Huawei M5 įrenginį nuo lengvų kritimų. Taip pat dirbtinės odos dėklų, kurie suteiks jūsų įrenginiui stilių ir charakterį. Tačiau jeigu esate žmogus, norintis išsiskirti – turime ir tikros, kokybiškos odos dėklų už itin prieinamą kainą. Mūsų internetinės parduotuvės dėklų gausoje rasite tiek nugarėlę, tiek atverčiamų dėklų, su kuriais sudera ir puikiai priglundanti grūdinta ekrano apsauga ar plėvelė.


  Tavotel.lt puslapyje lengvai išsirinksite jums tinkantį dėklą, kuris ne tik apsaugos jūsų Huawei Mediapad M5 įrenginį, bet tuo pačiu bus puikus kompanionas kitiems jūsų planšetės aksesuarams kaip klaviatūra. Atverčiami dėklai dažnai turi kišenėlę jūsų kortelėms ar dokumentams bei auselę rašikliui laikyti.


  Tvirtas, pilnai dengiančio dėklo magnetas užtikrins saugų Huawei M5 įrenginio transportavimą iš taško A į tašką B, o esant būtinybei, panaudokite apsauginį dėklą kaip atraminį stovą, dėl kurio įrenginį galėsite naudoti net keliais skirtingais pasvirimo laipsniais.


  Kiti planšetės Mediapad M5 priedai

  Pas mus rasite ir įvairiausių kabelių, įkrovimų blokelių ar nešiojamų baterijų, kurios užtikrins, kad jūsų Huawei M5 įrenginys nepritrūktų energijos net ir tuomet, kai aplink nėra jokio lizdo. Jums belieka išsirinkti.