Prekių katalogas

Asus ZenPad 8.0, Z380C planšečių dėklai

 • ASUS ZenPad (8.0") (Z380C) planšetės dėklai

  ASUS tai puikiai žinomas gamintojas, kurio pavadinimas įpavidalina galią, grynumą ir norą tobulėti. Tavotel.lt siūlomi priedai bei aksesuarai išmaniesiems įrenginiams padės sustiprinti šias savybes.

  Prekių nėra.
 • Kaip tinkamai apsaugoti savo planšetę?


  Pilnai dengiantys išmanūs dėklai suteiks reikiamos galios ir atsparumo atlaikyti nedidelius kritimus, o tvirtas ekrano stiklas užtikrins, kad netyčia numestas daiktas ant ekrano jo nesuskaldys. Kietinto plastiko ir dirbtinės odos mišinys suteiks visapusišką apsaugą net jeigu ir įrenginį išmesite iš rankų ne vieną kartą. Švelni mikrofibros danga užtikrins ekrano grynumą apsaugant jį nuo dulkių kaupimosi bei smulkių kietųjų dalelių, kurios galėtų pažeisti jūsų įrenginio ekraną.


  Noras tobulėti yra puikiai suderinamas dalykas tarp išmaniojo įrenginio ir jam skirto dėklo, mat pastarasis leidžia suteikti jūsų įrenginiui naują matymo kampą. Išmanieji dėklai ne tik puikiai apsaugo įrenginį, tačiau ir leidžia prietaisui atskleisti savybes, kurios yra aktyvios šiuos kartu sujungus į vieną. Išmanusis dėklo magnetas leis įrenginiui užmigti ir atsibusti šį užvertus ar atvertus, o daugiafunkcinė atraminė kojelė padės patogiai skaityti mėgstamą naujienų žurnalą ar žiūrėti Netflix‘ą jo nelaikant rankose.

  Papildomi priedai jūsų planšetei

  Kaip ir ASUS, apibendrinant visas savybes į vieną, mes rekomenduojame naudoti dėklus kartu su ekrano apsaugomis, kurios apsaugos nuo tiesioginių ekrano pažeidimų ar smulkių pabraižymų. Mes puikiai žinome, kad net ir pati mažiausia kruopelė papuolusi ant įrenginio gali subraižyti ekraną ir visam laikui sugadinti naujo įrenginio pojūtį bei erzinti, kai žiūrint savo mėgstamą serialą šie pabraižymai iškraipys matymo kampą.