Prekių katalogas

Ipad 2018 (9.7") (6-tos kartos) planšečių dėklai ir priedai

 • Ipad 2018 (9.7") (6-tos kartos) PLANŠETĖS DĖKLAI

  iPad 2018 (9.7") planšetiniai kompiuteriai tapo nepakeičiama mūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Tačiau bijai, kad besimokant ar dirbant, o gal tiesiog naršant gali pažeisi įrenginį? Tada pataikei ten, kur tau reikia! Apsaugok savo iPad 2018 (9.7") planšetę naudodamas dėklą, kuris ne tik padės išvengti pažeidimų, atsirandančių naudojantis planšete kasdien, bet ir taps aksesuaru, kuris pabrėš tavo unikalų stilių.

 • NEŽINAI, KOKS iPad 2018 (9.7") DĖKLAS TAU TIKTŲ?

  Mūsų elektroninė parduotuvė siūlo didelį iPad 2018 (9.7") dėkliukų pasirinkimą, kuris įtiks net ir išrankiausiam klientui. Ieškai nebrangios ir tvirtos apsaugos – rinkis „Smart Leather“ gamintoją, kurio atverčiami dėklai pasižymi ne tik savo kokybe, bet ir praktiškumu, nes iPad 2018 (9.7") dėklo nugarėlę galima naudoti kaip laikiklį – šis modelis turi atramos funkciją.


  Klasikos gerbėjams rekomenduojame „X -Level“ gamintojo iPad 2018 (9.7") dėklus: subtili išvaizda, visapusė apsauga bei išmanaus užmigimo funkcija – viskas, ko reikia mūsų dinamiškoje kasdienybėje. „Dux Ducis“ ir „ESR“ gamintojai pasižymi itin aukšta kokybe ir tvirta apsauga už prieinamą kainą.

  IŠSIRINKAI DĖKLĄ, BET VIS DAR NESIJAUTI VISIŠKAI APSAUGOJĘS SAVO iPad 2018 (9.7")?

  Mūsų asortimente gali rasti ne tik iPad 2018 (9.7") dėklus, bet ir apsauginius ekrano stiklus bei plėveles, kuriuos rekomenduojame savo klientams, kaip papildomą apsaugą nuo išorinių ekrano pažeidimų naudojimosi ar kritimo metu.


  Visa tai ir dar daugiau tu gali įsigyti neišeidamas iš namų, tau patogiu laiku.