Prekių katalogas

Sony Xperia 10 IV

 • SONY XPERIA 10 IV TELEFONŲ EKRANO APSAUGOS IR DĖKLAI!

  Atitinkamos nugarėlės ar atverčiamo dėklo pasirinkimas telefoną Sony Xperia 10 IV apsaugos nuo nepageidaujamų pažeidimų. Turime EKO ir PU odos dėklų, silikoninių ir TPU nugarėlių bei medžiagų kombinacijų, tokių kaip PC plastikas + TPU. Įvairų dėklų asortimentą pritaikysime Jūsų Sony Xperia 10 IV modeliui.

  Dėklą nugarėlę rekomenduojame kombinuoti su ekrano apsauga – ar tai būtų silikoninė plėvelė, kuri yra itin plona ir pilnai apsaugo ekraną nuo subraižymo, o jei norite tvirtesnės apsaugos, galite rinktis grūdintą stiklą, pilnai dengiantį Sony Xperia 10 IV ekraną, taip užtikrindami apsaugą nuo kritimų ar dūžių. Ekranas išliks apsaugotas ir be pažeidimų. 

  Sony Xperia 10 IV Dėklas X-Level Guardian juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  Sony Xperia 10 IV Dėklas X-Level Guardian bordo
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
 • Visada padėsime jums išsirinkti

  Jei kartais Jums būtų sunku išsirinkti norimą dėklą ar ekrano apsaugą savo Sony Xperia 10 IV telefonui, galite kreiptis nurodytu kontaktiniu telefono numeriu ar elektroniniu paštu ir atsakingi vadybininkai jus pakonsultuos visais iškilusiais klausimais bei suteiks papildomą nuolaidą ne akcinėms prekėms.

  Kiti priedai Sony Xperia 10 IV  telefonui

  Sony Xperia 10 IV telefonų dėklus ar ekrano apsaugas pristatysime per 1 d. d. net jei spontaniškai suplanuosite plaukti baidarėmis ir neturite kaip apsaugoti telefoną nuo sušlapimo. Užsisakykite vandeniui atsparų dėklą iki 13 val. ir gaukite užsakymą jau kitą dieną. Dėklas pilnai apsaugos jūsų Sony Xperia 10 IV telefoną, nes yra neperšlampamas ir turi sandarų užsegimą. Kelione galėsite džiaugtis be papildomo rūpesčio pasikabinę savo Sony Xperia 10 IV telefoną ant kaklo.
     

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą