Prekių katalogas

OnePlus 9 Pro

 • OnePlus 9 Pro mobiliųjų telefonų dėklai

  Kiekvieną dieną išmanieji visur keliauja su mumis – į darbą, į laisvalaikio keliones dažnai net ir plaukia baidarėmis ar kopia į kalnus įvairiausiomis oro sąlygomis. Dažnai būna tarp kitų daiktų, trinasi kišenėje ar dažnai patiria sąlyti su įvairiausiais paviršiais, kurie taip pat gali pažeisti, subraižyti ar net įskelti įrenginio korpusą bei ekraną. Norint to išvengti, būtina OnePlus 9 Pro telefoną apsaugoti mėgstamo tipo dėkliuku ir grūdintu ekrano stikliuku.

  Akcija! Oneplus 9 Pro dėklas Antislip silikonas skaidrus
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  449
  599 Sutaupykite 150
  OnePlus 9 Pro LCD apsauginis stikliukas 9H
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  499
  OnePlus 9 Pro Apsauginis stikliukas kamerai (3D)
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  499
  Oneplus 9 Pro 5G Dėklas X-Level Antislip/O2 skaidrus
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  599
  OnePlus 9 Pro 5G Dėklas X-Level Guardian juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  oneplus 9 pro dėklas X-LEVEL GUARDIAN silikonas juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  OnePlus 9 Pro LCD apsauginis stikliukas 5D Full Glue juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1199
 • Į ką atsižvelgti renkantis OnePlus 9 Pro dėkliuką?

  Visų pirma reiktų išsirinkti norimą dėkliuko tipą. Atverčiami dėklai yra knygutės principo, dengia ir saugo visą OnePlus 9 Pro korpusą, o norint pasiekti ekrane esančią informaciją reikia atversti atvartą. Dažnai tokie dėklai susegami integruotu magnetuku, o atvarte galima rasti kelias kišenėles reikalingiausiam dokumentui ar banko kortelei laikyti.


  Atverčiami dėklai gali būti pagaminti tvirti iš PC plastiko, bet dažniausiai jų paviršius dengtas EKO ar PU oda, itin malonūs laikyti rankoje, neslysta, o ir spalvų įvairovė leidžia įtikti kiekvieno skoniui. Telefonas OnePlus 9 Pro įstatomas į silikoninę nugarėlę, esančią dėklo viduje, kuri tvirtai laiko įrenginį ir neleidžia jam iškristi.


  Dėklai nugarėlės turi kur kas didesnę spalvų ir raštų įvairovę, dažniausiai gaminami iš TPU ir silikono, retesniu atveju dengti PU oda ar stiklu. Kai kurie gaminami taikant pakeltų kraštų dizainą, kuris apsaugo ekraną bei kamerą nuo sąlyčio su paviršiais.

  Kiti OnePlus 9 Pro telefonų priedai

  Be dėkliukų ir ekrano apsauginių priemonių pas mus galite rasti vandeniui atsparių dėklų, kurie puikiai apsaugo telefoną OnePlus 9 Pro pramogaujant vandenyje ar užklupus itin smarkiam lietui. Taip pat įvairių jungčių įkroviklių, kabelių bei adapterių.
      

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą