Prekių katalogas

Nokia 950XL, Microsoft Lumia 950 XL dėklai, dangteliai

 • NOKIA 950 XL, Microsoft Lumia 950 XLTELEFONŲ DĖKLAI

  Nokia 950 XL, Microsoft Lumia 950 XL – prekės ženklas, kuris yra siejamas su pirmaisiais patvariais telefonų modeliais. Prisimenant ankstesnius laikus, kai telefonas buvo reikalingas tik paskambinti ir parašyti keletą žinučių, nekildavo minčių, kad jį reikėtų apsaugoti nuo kritimų ar dūžių. Bet laikui bėgant ir keičiantis vartotojų poreikiams ir lūkesčiams į telefono apsaugą vis dažniau yra atkreipiamas didelis dėmesys.


  NOKIA 950 XL, Microsoft Lumia 950 XL MOBILIŲJŲ TELEFONŲ DĖKLŲ RŪŠYS

  Esame viena didžiausių elektroninių telefonų dėklų ir aksesuarų parduotuvių. Siūlome įvairų asortimentą Nokia 950 XL, Microsoft Lumia 950 XL telefonams.


  Savo išmanųjį galite apsaugoti įsigydami silikoninį dėkliuką, dengiantį tik mobilaus nugarėlę. Toks variantas dažnai kombinuojamas su apsauginiais grūdintais ekrano stiklais, kad būtų visapusė įrenginio apsauga. Galite rinktis iš visiškai skaidrių, plono silikono ar šiek tiek tvirtesnio TPU nugarėlių, kurios neužgoš jūsų Nokia 950 XL, Microsoft Lumia 950 XL telefono originalios išvaizdos. Arba rinktis klasikinę spalvą, kuri pagyvins jūsų telefono įvaizdį.


  Kitas variantas – atverčiami dėklai. Jie jau iš karto apsaugo visą korpusą nuo susibraižymų, nešvarumų ir kitokių pažeidimų. Dažniausiai jie gaminami iš EKO ar PU odos, taip pat iš reljefinės medžiagos, ant kurios nesimato pačio dėklo braižymasis ilgesnio dėvėjimo metu.


  KITI NOKIA TELEFONŲ AKSESUARAI

  Gausus automobilinių telefonų laikiklių asortimentas, esantis kategorijoje PRIEDAI, leis mobilųjį telefoną patogiai laikyti automobilyje nesukeliant rizikos vairavimui. Užsakymui atlikti jums nereikės išeiti iš namų, tai galite padaryti įsidėjus norimą prekę į krepšelį ir pradėjus pirkimą. Pasirinksite jums patogų pristatymo būdą bei apmokėjimo būdą ir siuntą galėsite gauti į pasirinktą paštomatą ar kurjeris pristatys tiesiai jums į namus.
      

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą