Prekių katalogas

LG V40 Thinq telefonui skirti dėklai

 • LG V40 ThinQ telefonų dėklai internetu

  Norėdami kuo ilgiau išsaugoti savo išmanųjį LG V40 ThinQ naują – nepažeistą ir nesubraižytą – galite įsigyti apsauginį mobiliojo dėklą bei grūdintą ekrano stiklą. Tai itin pigus būdas apsaugoti savo brangų įrenginį ir prailginti jo tarnavimo laiką. Dėkliukai apsaugo nuo kritimo metu patiriamo smūgio, kuris dažnu atveju įskelia neapsaugotą originalų ekrano stiklą ar patį korpusą. O grūdintas stiklas sugeria smūgį ir dūžta pats, bet išsaugo LG V40 ThinQ ekraną sveiką.


  Kokį dėklą rinktis telefonui LG V40 ThinQ?

  Atsižvelkite į tai, kaip dažnai mėgstate žvilgčioti į ekrane pasirodančias naujienas, laiką ir pan. Dėkliuką nugarėlę pravartu derinti su apsauginiu ekrano stikliuku, kad užtikrintumėte visapusę LG V40 ThinQ apsaugą. Nugarėlės dažniausiai būna gaminamos iš lankstaus silikono ar TPU, ryškių ar kaip tik pastelinių spalvų, puoštos įvairiais raštais bei paveikslėliais.


  Atverčiami dėklai dažniau gaminami iš EKO, PU ar natūralios odos, rečiau tekstūriniai. Atvarte beveik visi dėklai turi kišenėles, kurios tarnauja praktiškai – jose galite laikyti banko kortelę, dokumentą ar kitą jums reikalingą kortelę. Atverčiamas dėklas apsaugo visą LG V40 ThinQ korpusą, kol yra užverstas. Rizika pažeisti ekraną išlieka LG K50s naudojimosi metu. Todėl taip pat naudinga šią apsauginę priemonę kombinuoti su grūdintu ekrano stiklu.

  Įvairūs LG V40 ThinQ telefono priedai

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairiausių priedų savo išmaniajam LG V40 ThinQ telefonui. Turime Micro USB, Type-C kabelių, įkrovimo buitinių blokelių. Keliones palengvina įvairi pasiūla automobilinių telefonų laikiklių – tvirtinamų į groteles, prie panelės ar ant lango. Taip pat galite išsirinkti ausinių tiek bevielių, tiek laidinių, o jei norisi klausytis muzikos garsiai – įsigykite nešiojamą kolonėlę.
       

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą