Prekių katalogas

LG telefonų dėklai

 • IŠSIRINKITE SAVO TELEFONO MODELĮ IR SPAUSKITE ANT PAVADINIMO

  Jeigu telefono apsauginis dėklas jau tapo neatsiejama Jūsų LG išmaniojo dalimi, jūs užsukote kaip tik čia! Internetinėje parduotuvėje tavotel.lt galite įsigyti LG telefonui apsauginius dėklus, ekrano stikliukų ir kitų priedų.

  Nebrangūs, tačiau kokybiški LG dėkliukai patikimai apsaugos telefoną nuo nešvarumų ir dulkių, o taip pat išgelbės smūgio metu. Tavotel.lt internetinė parduotuvė savo klientus nuolat lepina puikiomis akcijomis ir nuolaidomis bei greitu pristatymu, tad nepraleiskite progos ir papuoškite savo LG telefoną išskirtiniu drabužiu!

  Kaip išsirinkti apsauginį dėklą telefonui?

  Gausus LG išmaniųjų telefonų prekių pasirinkimas nustebins net išrankiausius, belieka išsirinkti norimą dėklą, apsauginį stikliuką ar kitą prekę ir jas lengvai įsigyti perkant internetu. Internetinėje parduotuvėje rasite apsauginius dėklus - nugarėles, atverčiamus dėkliukus bei visapusiškai apsaugančius dėklus.

  LG telefonų dėkliukai gaminami iš kokybiškų ir tvirtų medžiagų. Tavotel.lt rasite dėkliukus pagamintus iš minkšto ir malonaus liesti silikono, tvirto ir patvaraus TPU, plastiko, odos bei iš šių medžiagų kombinacijų.
  Dėkliukai ne tik pagaminti iš kokybiškų medžiagų, bet kartu akis džiugina gražiomis spalvomis: švelniomis pastelėmis, klasikinėmis juoda ir balta bei drąsesnėmis ryškiomis spalvomis. O jeigu vienspalviai dėklai nepatrauks, čia taip pat rasite margaspalvių ir įvairiais raštais ar detalėmis dekoruotų dėkliukų.

  LG telefonų priedai

  Nesustokite ties LG dėkliuku ir išsigykite kitų prekių savo išmaniajam telefonui. Jums tereikia užsukti į skiltį PRIEDAI. Čia rasite apsauginius stikliukus bei plėveles skirtus LG telefono ekranui ir kamerai, kurie suteiks dar didesnę apsaugą Jūsų išmaniajam smūgių metu.

  Taip pat priedų skiltyje rasite laikiklius LG telefonams skirtus kelionėms automobiliu, motociklu ar maloniems pasivažinėjimams dviračiu. Mėgstantys sportą gali įsigyti sportui skirtus dėkliukus ant rankos ar sportinius diržus, kurie puikiai sutalpins telefoną ir kitus daiktus.

  Internetinėje parduotuvėje taip pat rasite micro USB, type-C, lightning ir kitų laidų, adapterių, bevielių, automobilinių ir įprastų kroviklių, ausinių bei išorinių PowerBank baterijų. Pirkti internetinėje parduotuvėje tavotel.lt dar niekada nubuvo taip lengva, patogu ir pigu!
    

  Prekių nėra.
 • Prieš užbaigdami užsakymą savo LG dėkliukui, apsauginei plėvelei ar kitam priedui, įsitikinkite, kad jis atitinka jūsų norimą modelį.