Prekių katalogas

HTC U11 DĖKLAI

 • HTC U11 telefonų dėklai

  Tavotel.lt – internetinė parduotuvė siūlo gausų HTC U11 dėklų, stiklų bei kitų išmaniojo telefono priedų ir aksesuarų pasirinkimą. Apsaugokite savo išmanųjį išrinkdami jam apsaugą greičiau patogiau ir pigiau.

 • Kaip išsirinkti apsauginį dėklą HTC U11 telefonui?

  Apsauginis dėklas ypač svarbus norit apsaugoti HTC U11 telefoną nuo smūgių, susibraižymų ar kitų pažeidimų. Pirmas žingsnis renkantis HTC U11 telefono dėklą, išsirinkti norimą dėklo tipą: dėklą nugarėlę arba atverčiamą dėklą.


  Mes turime įvairų telefono nugarėlių pasirinkimą. Pas mus rasite gražių, spalvingų ir iš kokybiškų medžiagų pagamintų dėkliukų žemomis kainomis. Rinkitės minkštus ir malonius liesti silikoninius, tvirtus TPU apsauginius dėklus. Taip pat siūlome HTC U11 dėklus su dirželiu, žiedu ar virvele, jie leis tvirčiau laikyti telefoną rankose, taip sumažinant kritimo galimybę.


  Smūgio metu atverčiamas dėklas puikiai apsaugos ne tik Jūsų HTC U11 telefono nugarėlę, bet ir priekinį stiklą. Šie dėklai gali būti odiniai, gaminami iš EKO ir PU odos, taip pat gali būti medžiaginiai ar pagaminti iš tvirto plastiko.


  Internetinėje parduotuvėje rasite didelį ne tik gražių, kokybiškų ar originalių HTC U11 dėklų, bet ir sukurtų garsių mados namų GUESS, Karl Lagerfeld ir kt., kurie taps nepakartojamu kasdieniniu aksesuaru. Patrauklioms kainoms, akcijoms ir įvairiam pasirinkimui neatsispirs nei vienas.


  HTC U11 telefonų priedai

  Tik HTC U11 dėkliuko neužtenka? Nesijaudinkite, tavotel.lt pasirūpins Jumis! Elektroninėje parduotuvėje taip pat rasite apsauginių stikliukų ir kitų priedų HTC U11 telefonams – juos rasite skiltyje PRIEDAI. Įsigyti prekes internetu – greita, patogu, o svarbiausia pigu!

   

   

     

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą