Prekių katalogas

Google telefonų dėklai

 • Jeigu norite apsaugoti savo išmanųjį Google telefoną, internetinė parduotuvė Tavotel.lt tam puiki vieta! Išmaniesiems Google telefonams siūlome platų apsauginių dėklų, ekrano stiklų ir plėvelių bei kitų telefono priedų ir aksesuarų pasirinkimą.


  Google telefono dėklas tai ne tik graži stiliaus detalė, bet kartu ir nepamainoma telefono apsauga ir jo ilgaamžiškumo garantas. Apsilankę Tavotel.lt internetinėje parduotuvėje rasite ne tik gausybę prekių, bet kartu puikias nuolaidas bei greitą ir kokybišką klientų aptarnavimą.

  2024
  2699 Sutaupykite 675
  Atsparus vandeniui universalus telefono dėklas (įvairių dydžių)
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  Google Pixel 7 LCD apsauginis stikliukas 3MK Hard Glass
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  899
  899
  999
  Google Pixel 6 Pro 5G Dėklas 3MK Clear Case 1,2mm Skaidrus
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1099
  Google Pixel 6 5G Dėklas 3MK Clear Case 1,2mm Skaidrus
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1099
  Dėklas 3mk Matt Case Google Pixel 7 juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1299
  Google Pixel 6 5G Dėklas 3mk Matt Case juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1299
  Google Pixel 6 Pro 5G Dėklas 3mk Matt Case juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1299
  Google Pixel 6 Dėklas Dux Ducis Skin Pro juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1299
 • Kaip išsirinkti apsauginį dėklą Google telefonui?

  Išsirinkti išmaniojo Google telefono dėklą internetinėje parduotuvėje Tavotel.lt paprasta ir pigu. Pasirinkimų daugybė, todėl atsižvelkite į savo poreikius. Apsaugokite Google telefonus parinkdami apsaugines nugarėles, atverčiamus dėklus ar pilnai priekį ir galą dengiančius dėkliukus, kurie suteiks visapusę apsaugą.

  Apsauginiai Google telefonų dėkliukai gaminami iš kokybiškų ir patvarių medžiagų: silikono, TPU ir PC plastiko, gumos, natūralios ir dirbtinės odos bei šių ir kitų medžiagų derinių. Apsauginiai Google dėkliukai su integruotais magnetais pravers keliaujant, juos patogiai pritvirtinsite prie magnetinių telefono laikiklių.

  Atverčiami dėklai puikiai apsaugos išmaniojo Google telefono priekį ir galą kartu suteikdami vietą kortelėms, gryniesiems bei reikalingiems dokumentams. Internetinėje parduotuvėje Tavotel.lt taip pat rasite dėklų su virvelėmis ir žiedais, leidžiančiais saugiau laikyti Google telefoną.

  Parduotuvėje rasite išskirtinių dizainų dėkliukų, švelnių pastelinių, ryškių ar klasikinių juodų ir baltų. Palepinkite savo Google telefoną įsigydami gražius ir įmantriai dekoruotus, apsiūtus ar raštais margintus dėkliukus žemomis kainomis.

  Google telefonų priedai

  Apsilankykite skiltyje PRIEDAI ir išsirinkite papildomų priedų ir aksesuarų ne tik Google telefonui bet ir sau. Apsaugokite savo išmanųjį Google telefoną kartu su dėklu įsigydami ir ekrano apsaugą. Apsauginiai ekrano stikliukai, plėvelės ir kameros stikliukai apsaugos ne tik nuo nešvarumų ir dulkių, bet pagelbės ir smūgių metu.

  Mėgstantys keliones tikrai suras jiems tinkamiausią telefono laikiklį, pasirinkimas platus: magnetiniai laikikliai, laikikliai dviračiui, motociklui, paspirtukui bei automobiliniai telefono laikikliai.

  Priedų skiltyje taip pat rasite laidinių ir belaidžių ausinių, bei ausinukų dėklų, pakrovėjų, USB kabelių, adapterių ir Powerbank išorinių baterijų. Rinkitės kokybiškas prekes žemomis kainomis!
     

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą