Prekių katalogas

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Telefonų stikliukai/Apsauginės plėvelės

 • Ekrano stikliukai Xiaomi Redmi Note 6 Pro

  Šiais laikais išmaniųjų telefonų ekranai tampa labai pažeidžiami nes nė minutėlei nepaleidžiame jo iš rankų, todėl Xiaomi Redmi Note 6 Pro telefonų ekrano taisymo paklausa yra didesnė nei bet kada anksčiau, kai įrenginys netyčia nukrenta ant žemės ir ekranas dūžta.

  Kadangi dauguma gamintojų į savo pavyzdinius įrenginius renkasi didesnius ekranus, jie tampa labiau linkę sugadinti ir taisyti ekraną. Ypač Xiaomi Redmi Note 6 Pro telefonų atveju ekranas yra labiau pažeidžiamas, kad net nukritus nuo nominalaus aukščio gali atsirasti didžiulis ekrano įskilimas ir teks taisyti arba pakeisti ekraną.
   

  Prekių nėra.
 • Kokia apsauginio Xiaomi Redmi Note 6 Pro telefono ekrano stikliuko paskirtis?

  Dauguma rinkoje pirmaujančių mobiliųjų telefonų gamintojų pereina prie ekranų be rėmelio. Tai reiškia, kad Xiaomi Redmi Note 6 Pro telefono rėmeliai turi būti kuo labiau sumažinti, kad būtų daugiau vietos didesniam ekranui.

  Kadangi dauguma vartotojų savo išmaniuosius Xiaomi Redmi Note 6 Pro telefonus naudoja pramoginiais tikslais, pavyzdžiui, žiūrėti vaizdo įrašus, žaisti žaidimus ir peržiūrėti nuotraukas, šiais laikais didesnis ekranas labiau patraukia vartotojų dėmesį.

  Jei esate vienas iš tų žmonių, kurie yra linkę reguliariai numesti telefoną ir per dažnai taisyti ekraną, pats laikas pagalvoti apie keletą variantų, kaip apsaugoti savo brangų Xiaomi Redmi Note 6 Pro telefono ekraną nuo sudužimo ar įtrūkimų.

  Kaip apsaugoti išmaniojo Xiaomi Redmi Note 6 Pro mobilaus telefono ekraną nuo dūžimo?

  Nors geriausias būdas apsaugoti telefono ekraną nuo įtrūkimų yra jo nenumesti, tačiau yra keletas kitų, realistiškesnių būdų, kaip sumažinti žalą, padarytą telefono ekranui, kai netyčia jį numetate.

  Atsargumo priemonės, kad apsaugotumėte Xiaomi Redmi Note 6 Pro telefono ekraną nuo įtrūkimų, yra šios: grūdinto stiklo ekrano apsauga, kuri pilnai dengia ekrano kraštus; PET plėvelė pilnai dengianti ekraną; Pop Socket naudojimas pritvirtinus prie nugarėlės, taip sumažinsite kritimo tikimybę, nes daug tvirčiau laikysite išmanųjį savo rankose.

  Visos šios atsargumo priemonės apima papildomų priedų įsigijimą. Visą asortimentą su papildomomis akcijomis rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje.

  Taip pat, jei norėsite konsultacijos mielai jus pakonsultuos atsakingi vadybininkai ir suteiks visą reikiamą informaciją.