Prekių katalogas

Xiaomi Poco M4 Pro 5G / Redmi Note 11T 5G Telefonų stikliukai/Apsauginės plėvelės

 • Ekrano stikliukai Xiaomi Poco M4 Pro 5G / Redmi Note 11T 5G 

  Išmanusis, naudojamas kasdien, visuomet didelėje rizikoje susibraižyti nuo kitų daiktų, stalo paviršiaus ar smūgio bei kritimo. To kiekvienas vartotojas nori mažiausiai. Todėl labai svarbu ir pravartu apsaugoti savo Xiaomi Poco M4 Pro 5G / Redmi Note 11T 5G įrenginio ekraną nuo tokių nutikimų.
   

 • Plėvelės ir hidrogeliai: ar tai patikima apsauga išmaniojo Xiaomi Poco M4 Pro 5G / Redmi Note 11T 5G ekranui?

  Viena paprasčiausių ekrano apsaugų yra apsauginė PET plėvelė. Skirtingai nuo stiklinių apsaugų, ši hidrogelinė ekrano apsauga atitinka jūsų Xiaomi Poco M4 Pro 5G / Redmi Note 11T 5G telefono kontūrus ir dengia išlenktus kraštus, kad užtikrintų maksimalią apsaugą.

  Hidrogelio sluoksnis yra nedūžtantis ir atsparus smūgiams. Teigiama, kad jame yra savaiminio gijimo technologija, skirta nedideliems ekrano įbrėžimams išsilyginti per 24-48 valandas. Kartu su oleofobine ir hidrofobine danga, apsaugo nuo pirštų atspaudų dėmių, dulkių ir riebalų likučių.

  Kitos patvarių Xiaomi Poco M4 Pro 5G / Redmi Note 11T 5G ekrano apsaugų rūšys

  Toliau ekrano apsaugų sąraše yra Ultimate Shield ekrano apsauga. Ekrano apsaugai yra specialiai sukurta plėvelė, apsauganti ekraną nuo įbrėžimų ir subraižymų. Blizgus paviršius suteikia lygaus stiklo pojūtį ir išlaiko originalų ekrano jautrumą lietimui.

  Su pažangiais silikono pagrindo klijais, kurie tvirtai prilimpa prie ekrano be jokių oro burbuliukų. Sąrašo viršuje turime „Ringke“ ekrano apsaugą. Ši apsauginė plėvelė pagaminta iš aukštos kokybės PET, kad būtų lengva uždėti, o itin plona plėvelė užtikrina sąveiką su ekranu realiuoju laiku.

  Dulkių šalinimo sluoksnis prieš dengiant pakelia dulkių daleles nuo ekrano, todėl ekranas išlieka švarus. Dėl savo unikalaus dizaino apsauga apgaubia Xiaomi Poco M4 Pro 5G / Redmi Note 11T 5G  telefono kraštus ir užtikrina visišką apsaugą nuo pakilimo uždėjus dėklą ar nugarėlę.