Prekių katalogas

Xiaomi Mi 11 Lite

 • Ekrano stikliukai Xiaomi Mi 11 Lite 

  Telefonai šiais laikais atlieka ne tik telefono funkciją, bet ir kompiuterio, piniginės, nuotraukų albumo, užrašų knygutės ir darbo kalendoriaus. Todėl šio įrenginio sugadinimas itin skaudžiai kerta ne tik per piniginę, bet ir morališkai, nes netenkate be proto daug užkauptos informacijos.

  Kad apsaugotumėte savo duomenis ne tik su antivirusinėmis programomis – įsigykite nebrangų ekrano stiklą, kuris sugers netikėtus smūgius ir išlaikys Xiaomi Mi 11 Lite ekraną kaip naują daug ilgiau.
   

  Prekių nėra.
 • Apsaugokite ne tik Xiaomi Mi 11 Lite telefono ekraną, bet ir kamerą

  Besirūpinant pagrindinio išmaniojo stiklo apsauga, nepamirškite apsaugoti ir kamerą, kuri yra galinėje telefono dalyje. Dažnai net nesusimąstome, kad apsauga reikalinga ir kamerai. Ne visi dėklai turi pakeltų kraštų dizainą, todėl kamera lieka menkai apsaugota, todėl dažnai susiduriame su kameros stiklo subraižymais ir taip nukenčia mūsų daromų nuotraukų kokybė.

  Galime pasiūlyti platų asortimentą fotoaparato objektyvo apsaugai, tiek pilnai dengiančių stiklų ar kameros rėmelių. Apsauga yra specialiai sukurta fotoaparato objektyvams. 7,5 H kietumas ir tikslus pjovimas lazeriu užtikrina maksimalią apsaugą.

  Kokią ekrano apsaugą rinktis Xiaomi Mi 11 Lite telefonui?

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ir naujausiai atsiradusių prekyboje PanzerGlass™ ekrano apsaugų, skirtų įvairiems Xiaomi telefonų modeliams. Pilnai dengiantis stiklas su anti-glare efektu pasižymi tais pačiais pagrindiniais pranašumais kaip ir originali PanzerGlass™ ekrano apsauga.

  Neakinantis stiklas sumažina saulės spindesį ant Xiaomi Mi 11 Lite telefono, kai jis yra lauke arba ryškiai apšviestose vietose. Šis stiklas yra padengtas aktyvia antimikrobine medžiaga, kad būtų atsparus bakterijų ir grybelių sporoms. Antimikrobinis ingredientas naikina ant stiklo esančias bakterijas ir grybelių sporas ir apsaugo jus kaip naudotoją.