Prekių katalogas

Samsung Galaxy S9 Telefonų stikliukai/Apsauginės plėvelės

 • EKRANO STIKLIUKAI SAMSUNG S9

  Šiandien išmanieji telefonai tapo vienu iš labiausiai vertinamų mūsų turtų. Juose saugoma didžioji mūsų gyvenimo dalis ir jie keliauja kartu su mumis visur, kur einame. Išmanieji telefonai yra brangūs daiktai, todėl verta pagalvoti apie apsaugos priemones, skirtas geriau juos prižiūrėti.

  Viena iš tokių priemonių yra ekrano apsauga – paprastas sprendimas, galintis sutaupyti papildomų pinigų įvykus bet kokiai didelei ar smulkesnei avarijai, dėl kurios atsiranda įbrėžimų ar įtrūkimų.

 • EKRANO STIKLIUKŲ PASKIRTIS IR RŪŠYS

  Ekrano apsauginės plėvelės šiandien gali būti pagamintos pagal užsakymą, kad būtų užtikrintas tobulas pritaikymas tam tikro modelio telefonams. Dabar pažangus dizainas yra skaidraus plastiko arba grūdinto stiklo medžiaga, todėl tai neturi neigiamos įtakos telefono naudojimui.

  Pirštų žymių ir dulkių prevencija – nuolat bakstelėjus pirštu, ekrane gali atsirasti dėmių. Lipo fobinė danga, naudojama ant ekrano apsaugų, neleidžia natūraliems odos riebalams palikti tokių žymių. Ši danga taip pat gali atremti ant ekrano susikaupusias dulkių daleles.

  Apsauga nuo UV žalos – antirefleksinių savybių turinčios ekrano apsaugos gali padėti sumažinti ultravioletinių (UVB) spindulių poveikį, nes filtruoja atspindėtus akinimus. Tai turi papildomą pranašumą – sumažina akių nuovargį naudojant įrenginį.

  Akinimo mažinimas – be to, ekrane atsispindinčių vaizdų akinimą taip pat galima sumažinti naudojant matinio paviršiaus apsaugas. Tai taip pat padeda sumažinti akių nuovargį ir diskomfortą dėl nuolatinio prisimerkimo.

  Padidintas privatumas – apsaugos yra naudingos norint pagerinti ekraną taip, kad tik vartotojas, laikantis įrenginį tiesiai priešais save galėtų matyti, kas yra ekrane. Ekranas gali atrodyti šiek tiek neryškus ir neįskaitomas tiems, kurie bando skaityti kitu kampu. Tai suteikia vartotojams tam tikrą privatumą, kai jie naudojasi savo įrenginiu viešoje vietose.

  APSIPIRKITE INTERNETU

  Dabar galite geriau apsaugoti telefoną nuo pažeidimų, mėgautis papildomais privalumais, kai ekranas bus puikios būklės ir visą asortimentą galite rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje.