Prekių katalogas

Iphone 6s Plus Telefonų stikliukai/Apsauginės plėvelės

 • Apsauginiai ekrano stikliukai iPhone 6s Plus

  Sudužo apsauginis ekrano stikliukas ir nerandi, kur greitai galima būtų jį įsigyti? Mes jums padėsime! Pateikus užsakymą elektroninėje parduotuvėje ar paskambinus nurodytu kontaktiniu telefono numeriu iki 13 val., prekę atsiimti iš atsiėmimo punkto galėsite dar tą pačią dieną.

   

 • Kokia ekrano stikliuko paskirtis?

  Mūsų asortimente rasite iPhone 6s Plus ekrano apsaugų iki išlenkimo, pilnai dengiančių ekraną, UV stiklų ar apsauginių plėvelių.

  Remiantis ilgamete klientų poreikių ir atsiliepimų praktika, rekomenduojame „Gorilla“ stiklus, kurie pilnai dengia ekraną juodais kraštais ar baltais kraštais. Šie stiklai yra tvirčiausi rinkoje, jie apsaugo mobilųjį telefoną nuo įbrėžimų ar įtrūkimų.

  Stiklu galite pasitikėti 100 procentų, kad rankinėje ar kišenėje originalus iPhone 6s Plus ekranas nesusibraižys ar krentant iš rankų nesuduš.

  30 proc. išmaniųjų telefonų savininkų ekranus sudaužo per pirmus naudojimosi metus. Klientams siūlome apsaugoti mobilųjį telefoną papildomai investuojant į ekrano apsaugą. Apsauginį stiklą yra pigiau ir lengviau pakeisti nei papildomai mokėti už pagrindinio ekrano keitimą.

  Kiti priedai

  Neapsiribojame tik išmaniųjų telefonų apsauga. Siūlome didelį ekrano apsaugų asortimentą ir planšetinių kompiuterių asortimentui bei išmaniesiems laikrodžiams. Kiekvienas įrenginys, kuris turi išmanųjį ekraną ar lengvai pažeidžiamą stiklo paviršių – turi būti papildomai apsaugotas.