Prekių katalogas

Iphone 5s Telefonų stikliukai/Apsauginės plėvelės

 • Apsauginiai ekrano stikliukai iPhone 5s

  Viena iš lengviausiai ir dažniausiai sugadinamų išmaniųjų iPhone 5s telefonų dalių yra pagrindinis ekranas. Įvertinant tai, kad iPhone mobilieji telefonai yra didelė investicija, apsaugoti ekraną yra tiesiog būtina.

  Net ir nedidelis įbrėžimas ant ekrano jums gali sukelti diskomfortą juo naudojantis. Be to, tai sumažina įrenginio perpardavimo vertę, jei sugalvosite atnaujinti įrenginį ir seną parduoti.

   

  Prekių nėra.
 • Ekrano apsauginių stikliukų rūšys

  Ieškodami ekrano apsaugos interneto platybėse galite likti priblokšti rezultatais. Prekių ženklų, tipų ir kainų yra tiek daug, kad gali apsisukti galva beieškant. Palengvinant ekrano apsaugų paieškas galime jas suskirstyti į keletą perkamiausių tipų, kurių kiekvienas gali turėti savų pranašumų ir trūkumų.

  Pradėkime nuo pačios ploniausios apsaugos-PET. PET ekrano apsauga tiesiogiai neapsaugo nuo stiprių įbrėžimų ar smūgių, tačiau jos yra itin pigios, lengvos ir plonos. Puikus pasirinkimas klientams, kuriems svarbi lengva apsauga ir kuo mažesnis svetimkūnio pojūtis.

  Kita rūšis būtų apsauginiai stiklai „Tempered Glass 9h“, jie neturi TPU plėvelių savybių, kurios pačios išsilygina smulkius įbrėžimus, tačiau yra tvirtesni apsaugos nuo įbrėžimų ir kritimo požiūriu.

  Pati tvirčiausia bei populiariausia apsauginių stiklų rūšis būtų 5D „Full Glue“, kurie pilnai dengia iPhone ekraną. Turime apsauginių stiklų tiek juodais kraštais, auksiniais, tamsoje šviečiančiais kraštais ir baltais kraštais.

  Elektroninėje parduotuvėje rasite ekrano apsauginių stiklų įvairų asortimentą bei pritaikytas papildomas akcijas.

  Kiti priedai iPhone telefonui

  Ekrano apsauga yra tik viena dėlionės dalis, kuri apsaugo telefoną nuo įbrėžimų. Šios plėvelės ar stiklai padės išvengti įbrėžimų ir apsaugos nuo smūgių, tačiau jei nerimaujate, kad numesite telefoną ir pažeisite į smagiau, vertėtų apsvarstyti dėklo įsigijimą.

  Taip pat pas mus rasite ir įkrovimų kabelių, nešiojamų kolonėlių, ausinukų bei automobilinių laikiklių.